INSTELTECH Sp. z o. o. Sp.K

Elektryk - Instalator

  • Kosakowo, pomorskie pow. pucki

Elektryk

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w szeroko pojętym wykonawstwie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, pomiarach elektrycznych oraz prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych. Obsługujemy deweloperów i wykonujemy instalacje w halach oraz magazynach. Zapewniamy naszym pracownikom możliwość rozwoju zawodowego, a także miłą i przyjazną atmosferę pracy. Jeśli szukasz pracy, gdzie codziennie czeka Cię nowe wyzwanie – dołącz do nas!

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Montaż i serwisowanie instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych,
  • Montaż tras kablowych oraz instalacji odgromowych i uziemiających,
  • Montaż instalacji i systemów przeciwpożarowych,
  • Prefabrykacja i montaż rozdzielnic elektrycznych w budynkach,
  • Montaż gniazdek i łączników,
  • Współpraca przy tworzeniu planów instalacyjnych i wykonywanie instalacji zgodnie z projektami,
  • Czytanie i realizacja planów oraz projektów elektrycznych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania dokumentacji i rysunku technicznego,
  • Motywacja do pracy,
  • Samodzielność,
  • Odpowiedzialność i kultura osobista,
  • Mile widziane wykształcenie min. zawodowe elektryczne,
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowanie do kursów SEP, szkolenia wewnętrzne),
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Przyjazna atmosfera w zespole i wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Rabaty w firmowym sklepie elektrotechnicznym.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INSTELTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K 81-198 Kosakowo ul. Chrzanowskiego 12, NIP: 5871713421 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)