OTTO WORK FORCE

Pracownik produkcji - Łódź Widzew/Працівник продукції - Łódź Widzew!

  • Umowa o pracę
    4 300 zł brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

OTTO Work Force, jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Szukamy pracowników dla naszego Klienta, który jest dostawcą systemów okablowania w branżach: przemysłowej, rolniczej, leśnej, produkcji autobusów i innych pojazdów oraz w kolejnictwie.

Zakres obowiązków

  • montaż wiązek kablowych
  • produkcja półfabrykatów zgodnie z powierzoną dokumentacją techniczną
  • kontrola gotowego wyrobu
  • przestrzeganie przepisów regulaminu pracy i BHP
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • chęć zatrudnienia na dłuższy okres.

Oferujemy

W OTTO Work Force czeka na Ciebie:

  • stabilnie zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie 4300 zł brutto
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • opieka koordynatora
  • szkolenia stanowiskowe
  • ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • praca w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze.

OTTO Work Force, одне з ведучих агенцій агенції з працевлаштування та кадрового консультування, пропонує працю в Польщі та за кордоном.Ми шукаємо працівників для нашого Клієнта, який є постачальником електромонтажних систем для промислової, сільськогосподарської, лісової, автобусної та іншої транспортної промисловості, а також залізничної галузі.

В ОТТО на вас чекає:

  • Стабільну працевлаштування на підставі умови о праці
  • Стабільна система праці з понеділка по п'ятницю
  • Заробітна плата від 4300 злотих брутто
  • Робота в дружній атмосфері
  • Опіка координатора
  • Навчання на робочому місці
  • Надаємо житло для працівників
  • Страхування працівників та доступ до медичного обслуговування
  • Праця в перевіреній компанії в дружній атмосфері

Обов’язки:

  • Збірка кабельних джгутів
  • Виробництво напівфабрикатів відповідно до довіреної технічної документації
  • Інспекція готової продукції
  • Дотримання правил роботи і техніки безпеки
  • Підтримання чистоти на робочому місці

Очікування до кандидатів:

  • Готовність працювати позмінно
  • Добра організація праці
  • Відповідальний підхід до поставлених завдань,
  • Готовність працювати протягом тривалого періоду часу

    Телефонуйте або надсилайте заявку прямо зараз! Ми чекаємо на Вас!
  • Administratorem danych osobowych jest OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O. 55-040 Bielany Wrocławskie Szwedzka 5, Kobierzyce, NIP: 7542855687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest OTTO Work Force Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000060595, NIP 5262577364, REGON 017408819, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 393, kapitał zakładowy: 1 955 000,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem). Jeżeli masz pytania dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: (a) wysyłając e-mail na adres: mojedane"at"ottoworkforce.p lub drogą pocztową pod adresem: ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole. Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk „Aplikuj teraz” (zamieszczony pod ogłoszeniem
Dodana
Wygasa (za 29 dni)