Tabak Polska

Ajent prowadzący salon prasowy Trafika w Żarach

  • Żary, lubuskie pow. żarski

Franczyzobiorca

Kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Tabak Polska sieć saloników prasowych.

Tabak Polska Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca sieć ponad 180 salonów prasowych Trafika zlokalizowanych na terenie całego kraju, poszukuje odpowiedzialnej i przedsiębiorczej osoby do prowadzenia salonu prasowego w województwie lubuskim w mieście Żary

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- Prowadzenie salonu prasowego pod znaną marką "Trafika", zgodnie z know-how Tabak Polska Sp. z o.o.

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania

Poszukujemy:

- osób uczciwych, odpowiedzialnych, otwartych i lubiących kontakt z ludźmi

- gotowych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

- przedsiębiorczych i nastawionych na sukces

- pozytywnie nastawionych do klienta

- zaangażowanych, optymistycznych i zmotywowanych do pracy

- potrafiących obsługiwać komputer

Oferujemy

  • - w pełni wyposażony i zatowarowany salonik prasowy
    - wypracowany koncept sprzedaży oparty na wieloletnim doświadczeniu
    - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników sprzedaży
    - doskonale dobrany asortyment
    - stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej
    - koszty utrzymania saloniku po stronie Tabak Polska
    - profesjonalne szkolenie w pełni przygotowujące do prowadzenia salonu prasowego
    - wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu
    - wsparcie marketingowe oraz atrakcyjne nagrody za wyniki sprzedażowe

  • Administratorem danych osobowych jest Tabak Polska Sp. z o.o. 53-609 WROCŁAW Fabryczna 14, NIP: 6312331460. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tabak Polska Sp. z o.o. 53-609 WROCŁAW Fabryczna 14, NIP: 6312331460 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)