Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Poprowadź sklep Hubiz Metro Rondo ONZ ​– ​bez wkładu

  • Warszawa, mazowieckie

Franczyzobiorca

Umowa agencyjna

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Firma Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. działa ponad 20 lat na polskim rynku. W naszych sklepach oferujemy szeroką gamę produktów, takich jak: prasa, książki, napoje, słodycze, papierosy, ale także żywność, pamiątki, zabawki, elektronikę, akcesoria podróżne i produkty drogeryjne. Nasze główne brandy dzielimy na sklepy prasowe: Inmedio, Relay oraz sklepy conveniencowe: Inmedio Trendy, 1Minute, Hubiz oraz wiele innych.

System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki + prowizja

Zakres obowiązków

Dołącz do ponad 600 agentów i agentek Lagardère Travel Retail w Polsce i poprowadź z nami swój własny Punkt Gastronomiczny. Jako nasz/a partner/ka będziesz budować własny zespół i aktywnie rozwijać sprzedaż, dbając o właściwą ekspozycję produktów i obsługę klienta zgodnie ze standardami sieci. My zajmiemy się negocjacjami z dostawcami, zatowarowaniem i opłatami za lokal. Ty – rozwiniesz własną działalność w sprawdzonym i bezpiecznym modelu biznesowym.

Własny sklep Hubiz!​: Twój biznes z globalnym wsparciem.

Wymagania

Sprawdź, czy praca w u nas jest właśnie dla Ciebie.

Dołącz do nas, jeżeli:

  • działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia (możesz to zrobić dopiero po szkoleniu)
  • łatwość pracy z komputerem i w środowisku mobilnym
  • umiejętność budowania zespołu i zarządzania jego pracą
  • kompetencje związane z wysokiej jakości obsługą klienta
  • zaangażowanie i aktywne, przedsiębiorcze podejście do sprzedaży
  • obsługa kasy fiskalnej i doświadczenie w prowadzeniu sklepu - mile widzian

Oferujemy

  • gotowy do otwarcia, w pełni wyposażony i zatowarowany sklep w atrakcyjnej lokalizacji
  • brak wkładu własnego – zabezpieczeniem umowy jest kaucja zwrotna
  • brak kosztów związanych z lokalem (czynsz, prąd i in.) oraz zatowarowaniem (to my je pokrywamy)
  • szkolenia stacjonarne i online na start i w trakcie prowadzenia sklepu
  • stałe marketingowe, merytoryczne i techniczne wsparcie Lagardère Travel Retail w Polsce - międzynarodowej grupy z portfolio blisko 40 brandów i 25-letnim doświadczeniem w działalności na polskim rynku
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających prowadzenie biznesu
  • długofalową, stabilną współpracę (umowa na czas nieokreślony)
  • przychody, na które masz realny wpływ, oparte na systemie prowizyjnym z gwarantowaną podstawą
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia, kursy, konferencje
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych
    Niniejszym informuję Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Szczegóły tego dotyczące znajdziesz poniżej.
    I. Administrator danych osobowych
    My, Lagardere Travel Retail sp. z o.o. oraz spółki wchodzące w oraz spółki wchodzące w skład  Grupy Lagardere Travel Retail (Inmedio Sp. z o.o., Inmedio Services Sp. z o.o., Lagardere Duty Free Sp. z o.o., Inflight Service Poland Sp. z o.o. EQUAL Services Sp. z o.o.) z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 174, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych.
    W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@lagardere-tr.pl, tel. 0048 22 572 32 99; lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany w pkt. I.
    II. Cele i podstawy przetwarzania
    W celu przeprowadzanie procesu rekrutacji pracownika/współpracownika, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych)
    III. Odbi
  • Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskie 174 oraz spółki wchodzące w skład Grupy Lagardere Travel Retail (Inmedio Sp. z o.o., Inmedio Sp. z o.o., Lagardere Duty Free Sp. z o.o., Inflight Service Poland Sp. z o.o., EQUAL Services Sp. z o.o.), dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)