Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Elektromonter. Praca Łódź

  • Łódź, łódzkie

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

Angopol jest firmą projektowo-wykonawczą z branży energetycznej, działa na rynku od 1986 roku. Podstawą działalności firmy są projekty budowlane infrastruktury technicznej obiektów przemysłowych, linii oraz stacji energetycznych. Firma działa na bezpośrednie zlecenie inwestorów prywatnych oraz zakładów energetycznych. Dla zwiększenia swojego zespołu, poszukują:

Elektromonter/Elektryk oraz Pomocnik

Miejsce pracy: Łódź i okolice.

Inwestycji: obiekty przemysłowe oraz linii energetyczne. Zasilanie budynków.

Praca na zewnątrz.

Wynagrodzenie: dla pomocnika – od 27 do 30 zł brutto/h i do weryfikacji kierownika, pracownika z doświadczeniem – od 30 do 35 zł brutto/h.

Zaliczek i tygodniówek nie mamy.

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należeć:

  • Prowadzenie prac związanych z budową i eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych średnich i niskich napięć oraz oświetlenia.

Dla pomocników:

  • Pomoc przy wykonywaniu prac instalacyjno-monterskich,
  • Pomoc przy montażu stacji transformatorowych,
  • Pomoc przy montażu sieci napowietrznych i kablowych SN/NN.

Wymagania

Od pomocników wymagamy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mniejsze lub większe),
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • Mile widziane prawo jazdy B+E.

Od osób z doświadczeniem:

  • Doświadczenie przy pracach związanych z budową lub eksploatacją sieci elektroenergetycznych,
  • Świadectwo kwalifikacyjne „E” do 15 kV,
  • Prawo jazdy kat. B.

Atutem będzie jeżeli masz:

  • Uprawnienia dozorowe SEP do 15 kV,
  • Uprawnienia na wózki,
  • Dyspozycyjność (dyżury domowe dla chętnych dodatkowo płatne),
  • Obowiązkowość, sumienność w pracy i zdyscyplinowanie.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę (najpierw umowa na okres próbny – musimy zobaczyć Twoje umiejętności),
  • Ubrania robocze, narzędzia, szkolenia adekwatne do wykonywanych obowiązków,
  • Pracę od 7.00 do 15.00 (dla chętnych jest praca w sobotę),
  • Mogą być nadgodziny płatne lub do odbioru w zależności od preferencji.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane.

Dzwoń: 502 267 530. Pisz SMS lub info na WhatsApp.

Jak nie odbierzemy, to oddzwonimy. Biuro czynne do 16.

Wolisz napisać SMS? Treść „ Łódź elektryka”.

Nr wpisu do KRAZ 13 471

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)