Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Cieśla szalunkowy. Niemcy, zakład prefabrykacji.

  • Niemcy zagranica

Cieśla

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

Jedna z największych firm produkcyjnych w Polsce, która zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych w Kielcach, zatrudni do oddziału w Niemczech pracowników.

Cieśla szalunkowy - praca Niemcy, Bawaria – praca na hali - prefabrykacja

Prosimy o przeczytanie ogłoszenia do końca.

Miejsce pracy: 92360 Mühlhausen (w dół 130 km do Monachium / ok. Norymbergii).

Umowę możemy podpisać zdalnie, chętnych zapraszamy na spotkanie do siedziby firmy w Kielcach.

Inwestycja: zakład produkcji – praca na hali.

Stawka: od 16 do 20 euro brutto/h (zależy od znajomości rysunku i doświadczenia). Ustalenia z kierownikiem.

Znajomość rysunku jest konieczna.

Co robimy:

  • układanie i montaż form,
  • zalewanie form,
  • prefabrykaty na ściany głównie.

Wymagania

Wymaganie:

doświadczenie w zakładzie prefabrykacji (koniecznie), samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy

Pracując z nami, otrzymujesz:

  • polską umowę o pracę, długoletnia współpraca,
  • pracę dwuzmianową: od 6.00 do 14.30 oraz od 14.30 do 23.30,
  • zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzień (można ustalić z kierownikiem),
  • są zaliczki potrzebującym,
  • narzędzia, którymi zdziałasz cuda,
  • odzież roboczą i buty,
  • darmowe zakwaterowanie (2 osobowe, kuchnia, całe wyposażenie).
  • Proszę o kontakt TYLKO osoby zainteresowane

    505 267 530 + WhatsApp lub 533-026-236

    albo sms o treści „ cieśla prefabrykacja Niemcy”.

    E-mail do wysyłki CV: kampanie@pracownicybudowlani.pl

    Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)