Kierowca do pracy na platformach Bolt, Uber

  • Rzeszów, podkarpackie

Kierowca

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Zakres obowiązków

Cześć! Poszukujemy kierowcy do pracy na platformach Bolt, Uber.

Jeżeli jesteś studentem i szukasz elastycznej pracy z dogodnym grafikiem, od 20h do 50h tygodniowo !!! dołącz do nas i zacznij zarabiać!

Co tydzień ustalamy grafik według Twoich potrzeb.

Wymagania

  • Badania lekarskie/psychologiczne na taxi(pomagamy wszystko załatwić) KOSZT PO NASZEJ STRONIE*
  • Prawo jazdy kat. B posiadane minimum od roku
  • Sumienność, punktualność i zaangażowanie

Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV

Dołącz do naszej ekipy i zacznij zarabiać Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy!

Oferujemy

  • Pracę na platformach Bolt, Uber
  • Elastyczny grafik ustalany co tydzień według Twoich potrzeb
  • PłacęLimy nawet 55/45%!!! (całe paliwo po naszej stronie)– połowę zarobionych pieniędzy dzielimy między Ciebie a nas
  • Wsparcie i pomoc w przypadku pytań czy problemów związanych z pracą
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z badaniami lekarskimi.
  • Dostęp do naszej floty samochodów, jeśli nie posiadasz własnego
  • Praca idealna dla studentów
  • BONUSY finansowe za dobre wyniki
  • Administratorem danych osobowych jest Urban Solution Paweł Urbanek 36-062 Zaczernie Zaczernie 961, NIP: 5170186288. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urban Solution Paweł Urbanek 36-062 Zaczernie Zaczernie 961, NIP: 5170186288 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)