Pracownik biurowy

  • Rzeszów, podkarpackie

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Bez doświadczenia

Synerte Sp. z o.o. zatrudni:

Pracownika administracyjnego z j. niemieckim/angielskim

Biuro w centrum Rzeszowa

Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż, a przede wszystkim z branży Automotive. Naszymi partnerami są Volvo, Porsche, Audi, Peugeot, Ferrari oraz wiele innych.

Jako firma stawiamy przede wszystkim na rozwój zawodowy naszych pracowników.

Poszukujemy ambitnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Pracownika administracyjnego z językiem niemieckim. Dołącz do naszego zespołu i wspieraj nas w codziennych zadaniach administracyjnych, w tym w kontakcie z naszymi klientami i zagranicznymi partnerami.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w działaniach administracyjnych,
  • Bezpośredni kontakt z partnerami oraz podmiotami zagranicznymi uczestniczącymi w realizacji projektów,
  • Wsparcie w zadaniach związanych z komunikacją wewnętrzną (tłumaczenia e-maili/dokumentów z j. niemieckiego/angielskiego na j. polski i odwrotnie),
  • Terminowa realizacja zleconych zadań,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień na potrzeby Przełożonych,
  • Współpraca i płynna komunikacja z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – min. B2,
  • Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki: Filologia germańska, Lingwistyka stosowana, Administracja (absolwenci, bądź studenci),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Doskonała organizacji pracy, samodzielność,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilność: jeśli szukasz długofalowej współpracy i pewności zatrudnienia – oferujemy umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: doceniamy Twoje kompetencje, doświadczenie oraz Twój wkład włożony w pracę – indywidualnie ustalamy wysokość pensji,
  • Rozwój: chciałbyś rozwinąć swoją wiedzę oraz potencjał – z nami masz taką możliwość – stawiamy na rozwój naszych pracowników;
  • Przyjazne środowisko: wiemy, że praca jest ważnym elementem w życiu każdego człowieka, przebywamy w niej większą część dnia. Pracując u nas spędzisz ją w atmosferze wzajemnej współpracy, pomocy i szacunku.
  • Dogodna lokalizacja: chcesz sprawnie docierać do pracy – nasze biuro mieści się w centrum Rzeszowa,
  • Stałe godziny pracy: zależy Ci na pracy w systemie jednozmianowym – oferujemy pracę od pon. do pt. od 08:00 – 16:00,
  • Niezliczoną ilość pysznej kawy.
  • Administratorem danych osobowych jest Synerte Sp. z o.o. 35-016 Rzeszów Hoffmanowej 19, NIP: 5372593683. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Synerte Sp. z o.o. 35-016 Rzeszów Hoffmanowej 19, NIP: 5372593683 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 12 dni)