BOWIM S.A.

Magazynier / Operator Suwnicy

  • Sosnowiec, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów stali na polskim rynku.

Oferujemy szeroki asortyment wyrobów ze stali węglowej, na który składają się zarówno produkty polskich producentów stali, jak i produkty z importu.

Siedziba główna, która w styczniu 2007 r. została przeniesiona z Tarnowskich Gór do Sosnowca, oraz filie (Białystok, Gdańsk, Kielce, Lublin, Płock, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa) i magazyny (Magazyn Główny Sosnowiec, Sławków, Szczecin) tworzą ogólnopolską sieć dystrybucji. Umożliwia ona szybką i sprawną realizację zleceń.

W roku 2018 obsłużyliśmy około 5000 klientów z różnych branż, dostarczając ponad 0,5 mln ton stali.

Zakres obowiązków

  • Obsługa suwnic z poziomu „0” i z kabiny
  • Transportowanie materiałów hutniczych na terenie magazynu i hali produkcyjnej
  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie suwnic oraz ich konserwacja
  • Współpraca z innymi działami w celu sprawnej realizacji zamówień
  • Przestrzeganie przepisów BHP i dbałość o bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnic S1 (WYMÓG KONIECZNY!)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność, sumienność, dokładność w wykonywaniu zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kompleksowe szkolenie wdrażające
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej)
  • Administratorem danych osobowych jest Bowim s.a. 41-200 Sosnowiec ul. Niwecka 1E, NIP: 645-22-44-873. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zainteresowanych prosimy o składanie oferty (CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji)
Dodana
Wygasa (za 25 dni)