• Łódź, łódzkie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Inżynier Serwisu

Szukamy dynamicznej i zaangażowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Inżynier Serwisu, aby wspierać naszych klientów poprzez profesjonalne usługi serwisowe, utrzymanie i optymalizację urządzeń oraz systemów Alfa Laval.

Zakres obowiązków

  • Instalacja i uruchomienie urządzeń Alfa Laval u klientów, zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów
  • Konserwacja i naprawy wirówek pionowych lub dekanterów
  • Wykonywanie rutynowych czynności konserwacyjnych i napraw urządzeń Alfa Laval
  • Diagnozowanie i skuteczne rozwiązywanie problemów technicznych
  • Zapewnianie wsparcia technicznego klientom
  • Prowadzenie dokładnej dokumentacji wizyt serwisowych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (mechanika, elektrotechnika, automatyka, budowa maszyn, inżynieria środowiska) lub podobne
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w terenie, najlepiej w sektorze przemysłowym
  • Praktyczna znajomość automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie w pracy z PLC będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Zdobędziesz doświadczenie w szwedzkim koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Będziesz mieć okazję pracować z najlepszymi specjalistami
  • Będziesz pracować w bezpiecznym otoczeniu i mieć dostęp do najwyższej jakości narzędzi pracy
  • Dołączysz do zespołu, który ceni sobie atmosferę pracy - koledzy chętnie pomogą Ci w każdej sytuacji
  • Znajdziesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym pakietem socjalnym.
  • Administratorem danych osobowych jest ALFA LAVAL POLSKA sp. z o.o. 02-674 Warszawa Marynarska 15, NIP: 5260308890. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Alfa Laval Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Marynarska 15, 02-674 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)