• Działdowo, warmińsko-mazurskie pow. działdowski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma 2HD poszukuje operatorów maszyn produkcyjnych.

Miejsce pracy: Działdowo, ul. Przemysłowa 65.

Zakres obowiązków

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych.
  • zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów.
  • dbanie o czystość stanowiska pracy.
  • zajmowanie się konserwacją urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów.
  • odczytywanie rysunków technicznych.
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych,

  • dyspozycyjność,

  • chęci do pracy,

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (trzy zmiany)

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony z możliwością przejścia na umowę na czas nieokreślony,

  • premie miesięczne oraz roczne,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LUX MED, Pracowniczy Program Emerytalny, karta MultiSport, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie nauki jęz. angielskiego bądź niemieckiego).

  • Administratorem danych osobowych jest HEINZ-GLAS Dzialdowo Sp. z o.o. 13-200 Działdowo Wł. Jagiełły 40, NIP: 5710002726. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HEINZ-GLAS Dzialdowo Sp. z o.o. 13-200 Działdowo Wł. Jagiełły 40, NIP: 5710002726 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)