COOPER STANDARD POLSKA SP Z O O

Analityk finansowy/Starszy analityk finansowy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Analityk finansowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca hybrydowa

Cooper Standard Polska  jest wiodącym na rynku motoryzacyjnym dostawcą rozwiązań w zakresie produkcji uszczelnień do karoserii samochodowych. Fabryki Cooper Standard w Polsce są zlokalizowane w Bielsku-Białej, Myślenicach oraz Dzierżoniowie. Stamtąd nasze produkty eksportujemy do producentów samochodów na całym świecie. Dzisiejszy i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników.

Zakres obowiązków

  • analiza kosztów i odchyleń poszczególnych działów, produktów, projektów
  • uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań finansowych
  • udział w przygotowaniu prognoz finansowych i budżetowych

Wymagania

  • minimum 3letnie doświadczenie w dziale Kontrolingu (w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość/finanse)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna umiejętność obsługi systemu informatycznego SAP (produkcja/finanse)
  • doświadczenie w pracy z budżetowaniem, forecastowaniem, analizą odchyleń
  • dobra znajomość Excela
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu pracy

Oferujemy

  • ciekawą pracę w koncernie produkcyjnym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy w amerykańskiej kulturze organizacyjnej
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwijania umiejętności zawodowych
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, bony świąteczne, karta Hobby)
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny w pełni finansowany przez Pracodawcę po 12-miesiącach pracy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach rekrutacyjnych w celu wykorzystania ich w procesie rekrutacji na stanowisko Operator maszyny, prowadzonym przez firmę Cooper Standard Polska Sp. Z o.o. z siedzibą w Bielsku- Białej. Jednocześnie oświadczam, iż jestem świadom/a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cooper Standard Polska Sp. z o. o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Piekarska 77, NIP: 9372107271 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 24 dni)