OKECHAMP SPÓŁKA AKCYJNA

Operator maszyn i urządzeń - darmowy dojazd z Wolsztyna i Kościana

  • Umowa o pracę
    4 800-6 000 zł brutto / mies.
  • Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie pow. grodziski

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

OKECHAMP GROUP jest grupą firm (OKECHAMP S.A. Polska i OKECHAMP B.V. Niderlandy), które razem tworzą jednego ze światowych liderów w produkcji i przetwórstwie pieczarek.

Nasza jakość oraz standardy produkcji pozwalają na dostarczanie szerokiego asortymentu grzybów przetworzonych do Klientów na całym świecie. Swoją działalność produkcyjną prowadzimy w Polsce i Holandii.

Kultura organizacyjna w OKECHAMP oparta jest na naszym kodeksie wartości takich, jak: jakość, rozwój, konkurencyjność, szacunek, uczciwość i dobra atmosfera. Jeśli chcesz tworzyć z nami przyjazne i etyczne środowisko pracy oparte na partnerskiej współpracy to czekamy właśnie na Ciebie.

Zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń i maszyn na linii produkcyjnej
  • Przeprowadzanie regulacji urządzeń
  • Utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie jakości produktów zgodnie z obowiązującymi wymaganiami
  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w zakresie przeglądów maszyn
  • Współpraca z Działem Kontroli Jakości w zakresie bieżących pomiarów w procesie produkcyjnym
  • Realizacja zadań zgodnie z wymogami standardów jakości
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Kierowanie się dobrem Spółki i kreowanie jej pozytywnego wizerunku na rynku

Wymagania

  • 2-3 doświadczenia na stanowisku Operator maszyn
  • Wykształcenie zawodowe
  • Silna motywacja do podjęcia stałego zatrudnienia w zmianowym systemie pracy
  • Łatwość uczenia się zagadnień technicznych
  • Rzetelność i sumienność w realizacji zadań
  • Zamiłowanie do porządku i dyscypliny prac

Oferujemy

  • Stabilność i bezpieczeństwo lidera w branży -zobacz film o nas na naszej stronie internetowej

  • Umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy

  • Dowóz do miejsca pracy z kierunków: Wolsztyn i Kościan

  • Rynkowy pakiet wynagrodzeń, atrakcyjny system premiowania

  • Duży zakres samodzielności w zakresie stanowiska pracy

  • Dobrą atmosferę

  • Zapomogi i wsparcie finansowe

  • Nagrodę za polecenie pracownika

  • Ubezpieczenie na życie

  • Bon integracyjny

  • Zniżki na produkty firmowe OLE! i pieczarki

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Parking dla pracowników
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

    1. Administratorem Pan/Pani danych osobowych jest OKECHAMP S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wichrowa 1a; 60-449 Poznań.

    2. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu udziału w procesie rekrutacji na podstawie art.6 sut.1 lit.a).

    3. Posiada Pan/Pani prawo do:
    a) żądania od administratora danych osobowych dostępu, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
    b) wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania;
    c) przenoszenia danych;
    d) wniesienia skargi do organu nadzorczego;
    e) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    4. Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

    5. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji
  • 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych, którym jest OKECHAMP S.A.

    z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wichrowa 1A; 60-449 Poznań w celu prowadzenia procesu rekrutacji.

    2. Moje dane osobowe podaję dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

    3. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie do ich poprawiania.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)