• Umowa zlecenie
    28-28 zł brutto / godz.
  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie pow. zgierski

Pracownik fizyczny

Umowa zlecenie

Pełny etat

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

SEITO - to zespół, który od wielu lat działa i rozwija się na terenie Aleksandrowa Łódzkiego przy współpracy w produkcji kosmetyków.

Jeżeli interesuje Cię łatwa i lekka praca w fajnym zespole - zapraszamy do nas.

Praca od poniedziałku do piątku, 2 zmiany 8 h 6-14 / 14-22

Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy : )

Otrzymasz pełne wsparcie od dedykowanego opiekuna!

Zakres obowiązków

  • Pakowanie kosmetyków w opakowania zbiorcze
  • Układanie opakowań na palecie i stretchowanie palety
  • Kontrola jakościowa produktów

Wymagania

  • chęci do pracy
  • mile widziane: aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z perspektywą przejścia na umowę o pracę
  • dofinansowanie do Kart Sportowych lub Pakietów Medycznych
  • Program "POLEĆ PRACOWNIKA" z dodatkowymi premiami
  • paczki świąteczne i konkursy dla dzieci
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • pełne wsparcie tak abyś mógł/mogła wszystkiego się nauczyć

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij do nas swoje CV klikając przycisk APLIKUJ.

  • Administratorem Danych Osobowych jest spółka Seito Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie:

    www.seito.pl

    Informujemy, iż w Seito HR Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu obowiązuje Procedura Zgłoszeń Wewnętrznych i Podejmowania Działań Następczych, w ramach której można dokonywać zgłoszeń wewnętrznych (zgłoszeń naruszeń prawa). Z treścią procedury mogą się Państwo zapoznać na stronie:

    www.procedury.seito.pl
  • Pamiętaj proszę o poniższej klauzuli w swoim CV!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także przenoszenia.

    Zostałem/am również poinformowany/a o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)