Randstad Polska Sp. z o.o.

Supply Network Planning Assistant

  • Warszawa, mazowieckie

Logistyk

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dla naszego klienta, lidera branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko asystenta działu planowania sieci dostaw (Supply Network Planning Assistant). Jesteś studentem lub masz ukończone studia, masz już pierwsze doświadczenia w dziedzinie logistyki i chcesz wykorzystać język angielski w pracy? Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj i aplikuj teraz! Chętnie przedstawimy Ci szczegóły oferty!

Zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu planowania w procesie uzupełniania zapasów w lokalnych centrach dystrybucyjnych w sposób terminowy
  • informowanie o głównych przewidywanych problemach z dostępnością produktów (brak zapasów lub nadmierne zapasy)
  • wsparcie w analizowaniu przyczyn występujących problemów z dostępnością produktów w magazynie
  • pomoc w uzupełnianiu danych w SAP w celu zapewnienia zrównoważonego poziomu usług i zapasów
  • aktywne zarządzanie komunikacją
  • przeglądanie i zamykanie alertów dotyczących odchyleń od realistycznego planu dostaw

Wymagania

  • statusu studenta lub ukończonych studiów na kierunku logistyki lub pokrewnych
  • dobrej znajomości języka angielskiego min. C1
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci uczenia się i rozwoju
  • dbałości o szczegóły i umiejętności analitycznego myślenia
  • pierwszego doświadczenia w dziedzinie logistyki / łańcucha dostaw
  • znajomości Excela - dodatkowy atut

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy
  • pracę hybrydową na pełen etat od poniedziałku do piątku (2 dni w tygodniu w biurze)
  • pracę w nowoczesnym biurowcu bezpośrednio przy stacji PKP Służewiec
  • dopłata 500 zł do okularów raz na 2 lata
  • świetną atmosferę w pracy i dbanie o work-life balance
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)