• Kraków, małopolskie

Aplikant

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Aplikant adwokacki

Kancelaria Adwokacka FR Adwokaci Sp.p. z siedzibą w Krakowie, specjalizująca się w prawie cywilnym, gospodarczym i karnym, poszukuje ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Młodszy Prawnik / Aplikant Adwokacki.

Zespół od listopada 2024 r. będzie tworzyło czterech adwokatów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa.

Poszukujemy osoby posiadającej doświadczenie, merytoryczną wiedzę oraz umiejętność sporządzania pism procesowych. Ponadto wymagamy reprezentacji Naszych Klientów na wysokim poziomie oraz zaangażowaniem.

Mile widziane:

  • Doświadczenie praktyczne w obsłudze postępowań sądowych oraz przygotowywaniu pism procesowych
  • Doświadczenie w zakresie pracy z systemami PRS, KRZ
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie pism procesowych
  • Analiza orzecznictwa i piśmiennictwa prawniczego
  • reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych - uczestnictwo w rozprawach
  • sporządzanie projektów umów i opinii prawnych

Wymagania

  • Absolwent prawa lub aplikant I roku aplikacji adwokackiej (również przystępujący do egzaminu wstępnego we wrześniu 2024)
  • Samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań i poczucie odpowiedzialności za prowadzone projekty,
  • Umiejętność pracy z systemami informacji prawnej (Lex, Legalis),
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i analityczne myślenie,
  • Wysoka kultura osobista, rzetelność oraz zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie C1

  • Doświadczenie w prawie pracy oraz prawie zamówień publicznych

Oferujemy

  • stabilną współpracę na podstawie umowy zlecenia lub B2B, w zależności od preferencji kandydata,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez współpracę z doświadczonymi adwokatami,
  • patronat na czas aplikacji
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu,
  • elastyczny czas pracy - możliwość dostosowania grafiku do zajęć na aplikacji i praktyk sądowych,
  • udział w interesujących projektach i obsłudze różnorodnych klientów,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy w centrum Krakowa
  • udział w kursach i szkoleniach

  • Administratorem Państwa danych osobowych będzie Frączek Rupka Adwokaci Spółka Partnerska z siedzibą w Krakowie, ul. Grzegórzecka 76/4, 31-539 Kraków („FR Adwokaci”). Państwa dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji przez FR Adwokaci na stanowisko Młodszy Prawnik/Aplikant adwokacki. W zakresie w jakim przetwarzanie opiera się na Państwa zgodzie, mają Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie przesłanych danych w innych projektach rekrutacyjnych, prosimy o umieszczenie w załączanej dokumentacji poniższej klauzuli.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie w zgłoszeniu rekrutacyjnym, przez Frączek Rupka Adwokaci sp. p. z siedzibą w Krakowie, w celu przeprowadzania przez tę spółkę rekrutacji na stanowisko Młodszy prawnik / Aplikant adwokacji, a także w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”
Dodana
Wygasa (za 14 dni)