• Warszawa, mazowieckie

Lekarz

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Grupa Kapitałowa CMP

Grupa CMP to nowoczesna sieć placówek oferująca wysokiej jakości opiekę medyczną. Szukamy pasjonatów zdrowia gotowych rozwijać się w przyjaznym środowisku pracy i dołączyć do naszego zespołu. Oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego. Dołącz do nas i pomóż nam dbać o zdrowie pacjentów!

My pracujemy z sercem, a Ty?

Zakres obowiązków

Poszukujemy lekarzy specjalistów kardiologów oraz w trakcie specjalizacji do naszej poradni kardiologicznej. Możliwość przyjmowania pacjentów na NFZ, w ramach Opieki Koordynowanej, w ramach pakietów oraz komercyjnie.

Wymagania

Chętnie podejmiemy rozmowy ze specjalistami oraz lekarzami w trakcie specjalizacji.

Mile widziane uprawnienia do wykonywania badania echo serca lub usg doppler.

Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście, Wola, Gocław, Ursynów, Wilanów, Białołęka, Bemowo, Żoliborz, Ochota, Ursus, Białołęka, Piaseczno, Łomianki, Ząbki.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV korzystając z formularza aplikacyjnego lub za pośrednictwem poczty e-mail: praca@cmp.med.pl

Oferujemy

Co oferujemy?

Elastyczny grafik pracy: możliwość dostosowania lokalizacji placówki oraz grafiku pracy do potrzeb, co umożliwia optymalne zarządzanie czasem i pracą.

Elastyczny model wynagradzania: Jesteśmy otwarci na rozmowy dotyczące wynagrodzenia oraz sposobów rozliczenia, aby każdy był zadowolony z wynagrodzenia za swoją pracę.

Rozwój zawodowy: Stawiamy na rozwój zawodowy i oferujemy wsparcie finansowe na szkolenia zarówno wewnętrzne, dostosowane do potrzeb, jak i zewnętrzne. Posiadamy również możliwość uczestnictwa w konferencjach branżowych.

Dedykowany portal dla lekarzy: Nasz specjalny portal wspiera codzienną pracę oraz pomaga w rozliczaniu wynagrodzenia.

Badania kliniczne: Zachęcamy do uczestnictwa w badaniach klinicznych, co może być dodatkowo wynagradzane.

Opieka medyczna: Dbamy o zdrowie, zapewniając profesjonalną opiekę medyczną.

Karta Multisport: Wiemy, że dbanie o zdrowie to również dopasowana do potrzeb aktywność fizyczna.

Program Poleć Lekarza: Korzystając z naszego Programu Poleć Lekarza można zdobyć atrakcyjne nagrody za polecenie nowych kolegów do pracy.

W naszych Przychodniach stawiamy na wygodne i dobrze wyposażone gabinety, które znajdują się w przyjaźnie zaaranżowanej i nowoczesnej przestrzeni.

Chcemy, aby atmosfera pracy była budująca, a zespół przychodni zawsze uśmiechnięty i pomocny ????

  • Administratorem danych osobowych jest CENTRUM MEDYCZNE PUŁAWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-500 Piaseczno ul. Puławska 49, NIP: 1230955789. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CENTRUM MEDYCZNE PUŁAWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-500 Piaseczno ul. Puławska 49, NIP: 1230955789 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)