• Warszawa, mazowieckie

Pielęgniarka

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Grupa Kapitałowa CMP

Grupa CMP to nowoczesna sieć placówek oferująca wysokiej jakości opiekę medyczną. Szukamy pasjonatów zdrowia gotowych rozwijać się w przyjaznym środowisku pracy i dołączyć do naszego zespołu. Oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego. Dołącz do nas i pomóż nam dbać o zdrowie pacjentów!

My pracujemy z sercem, a Ty? ????

Zakres obowiązków

  • Praca w gabinecie i środowisku
  • Samodzielna realizacja świadczeń pielęgniarskich, w tym szczepień i pobierania krwi u dzieci
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Obsługa pacjentów zgodnie ze standardami Centrum Medycznego CMP
  • Realizowanie polityki firmy w zakresie sprawnej i przyjaznej obsługi Pacjenta

Wymagania

  • Prawa wykonywania zawodu
  • Wykształcenia magisterskiego lub kursu środowiskowego
  • Kursu specjalistycznego z zakresu szczepień ochronnych
  • Dyspozycyjności do pracy na pół etatu/cały etat
  • Komunikatywności, pozytywnego usposobienia

Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście, Wola, Gocław, Ursynów, Wilanów, Białołęka, Bemowo, Żoliborz, Ochota, Ursus, Białołęka, Piaseczno, Łomianki, Ząbki.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV korzystając z formularza aplikacyjnego lub za pośrednictwem poczty e-mail: praca@cmp.med.pl

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej - dbamy o Twoje zdrowie, zapewniając dostęp do profesjonalnej opieki medycznej.
  • Dostęp do platformy benefitowej (w tym karta Multisport) – każdy znajdzie korzyści dostosowane do swoich potrzeb.
  • Możliwość rozwoju zawodowego – jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł/ła rozwijać się razem z nami.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne – stawiamy na ciągłe doskonalenie w wykonywanej pracy.
  • Program poleceń pracowniczych oraz inicjatyw - dajemy Ci szansę na dodatkową gratyfikację za Twoją aktywność i inicjatywę.

Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie! :)

  • Administratorem danych osobowych jest CENTRUM MEDYCZNE PUŁAWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-500 Piaseczno ul. Puławska 49, NIP: 1230955789. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CENTRUM MEDYCZNE PUŁAWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-500 Piaseczno ul. Puławska 49, NIP: 1230955789 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)