Servitum

Asystent ds. rekrutacji WYMAGANE PRAWO JAZDY

  • Umowa o pracę
    4 300-4 600 zł brutto / mies.
  • Umowa zlecenie
  • Kraków, małopolskie

Asystent

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Firma SERVITUM działa w branży usług pielęgnacyjno-opiekuńczych od 2011 roku. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta ds. RekrutacjI, czyli osoby odpowiedzialnej za całośc procesu przygotowania nowego pracownika do pracy.

Zakres obowiązków

  • transport personelu opiekuńczego na terenie Krakowa i najbliższych okolic,

  • pomoc w załatwianiu formalności w urzędach (np. PESEL UKR, pomoc w otwarciu konta bankowego,

  • wsparcie procesu przygotowania kandydatów do pracy (np. nadzór nad szkoleniami),

  • zarządzanie procesem zakwaterowania i wykwaterowania personelu z nieruchomości służbowej,

  • działania administracyjne w systemie CRM i HRAPPKA,

  • organizacja logistyczna procesu oddelegowania personelu do pracy.

Wymagania

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole wieloosobowym,

  • posiadanie prawa jazdy kat.B,

  • znajomość języka polskiego i ukraińskiego w stopniu komunikatywnym,

  • umiejętność organizacji czasu pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • mile widziane osoby posiadające status studenta.

Oferujemy

  • wyposażenie stanowiska pracy w niezbędne sprzęty (laptop, telefon),

  • dostęp do samochodu służbowego,

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów dla pracowników - prywatna opieka medyczna oraz pakiet Multisport.

  • Administratorem danych osobowych jest Servitum Sp. z o.o. 30-210 Kraków ul. Vlastimila Hofmana 22, NIP: 6762446772. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Servitum Sp. z o.o. 30-210 Kraków ul. Vlastimila Hofmana 22, NIP: 6762446772 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)