Conbest Sp. z o.o.

Inżynier Serwisu i Sprzedaży Sprzętu Laboratoryjnego

  • Kraków, małopolskie

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Tworzymy zgrany zespół specjalistów i pasjonatów dostarczających sprzęt i rozwiązania dla laboratoriów chemicznych, fizykochemicznych i biologicznych. Obecnie szukamy osoby z doświadczeniem w pracy ze sprzętem laboratoryjnym i typowo inżynierskim podejściem do rozwiązywania problemów na pograniczu elektrochemii, mechaniki precyzyjnej i elektroniki. Umiejętność pracy z multimetrem i lutownicą będzie wielce pomocna.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne Klientów w zakresie obsługi i napraw urządzeń laboratoryjnych
  • Diagnostyka i podstawowy serwis urządzeń
  • Koordynacja działań z serwisem producenta
  • Prowadzenie instalacji i uruchomień sprzętu laboratoryjnego
  • Przygotowanie ofert handlowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe: chemia, fizyka medyczna lub pokrewne
  • Dobra orientacja w sprzęcie pomiarowym i laboratoryjnym (laboratoria chemiczne) poparta doświadczeniem
  • Umiejętność diagnostyki i praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / pełny etat
  • Ciekawą, różnorodną pracę w stabilnej firmie
  • Szkolenia produktowe
  • Kursy językowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Administratorem danych osobowych jest Conbest Sp. z o.o. 30-733 KRAKÓW Obrońców Modlina 16, NIP: 6790085464. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Conbest Sp. z o.o. 30-733 KRAKÓW Obrońców Modlina 16, NIP: 6790085464 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)