ASISTWORK

Pracownik produkcji (Pakowacz)

  • Umowa o pracę
    4 300-4 300 zł brutto / mies.
  • Konin, wielkopolskie pow. Konin

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Lokalizacja: Paprotnia (pomiędzy Koninem, a Kołem)

Zakres obowiązków

  • Realizacja planu produkcji – nasypywanie, układanie, obsługa linii produkcyjnej
  • Przygotowywanie i pakowanie towarów spożywczych
  • Rozładunek i załadunek produktów z taśmy produkcyjnej
  • Przeprowadzanie kontroli jakości zgodnie ze standardami

Wymagania

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć ich wyrobienia – warunek konieczny
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
  • Ogólna sprawność i chęć do pracy

Oferujemy

  • Podstawę wynagrodzenia 4300 zł brutto miesięcznie
  • Premię w wysokości do 350 zł brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę
  • Kompleksowe wdrożenie i przygotowanie do pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji – np. organizujemy kursy na wózki widłowe w pełni finansowane
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU lub Luxmed po pierwszym miesiącu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Owoce w pracy
  • Parking dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Strefa relaksu
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Asistwork Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzka 244 51-131 Wrocław. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ASISTWORK Sp. z o.o. 51-131 Wrocław ul. ŻMIGRODZKA 244, NIP: 8952023981 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)