SUNDOOR Tech Sp. z o.o.

Specjalista ds. koordynacji projektów

  • Chorzów, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

SUNDOOR TECH Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2001 roku, specjalizując się w sprzedaży różnorodnego typu masztów przeznaczonych dla odbiorców cywilnych i wojskowych. Nasza oferta obejmuje maszty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są wykorzystywane w różnych aplikacjach, takich jak telekomunikacja, systemy obronne oraz infrastruktura. Dzięki współpracy z renomowanymi europejskimi producentami masztów, zapewniamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania i wsparcie na każdym etapie realizacji projektów.

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. koordynacji projektów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z inwestorami w Polsce oraz naszymi dostawcami, zapewniając wsparcie w zakresie sprzedaży masztów. Do zadań będzie należało przygotowywanie ofert, organizacja dostaw oraz koordynacja realizacji zamówień.

Zakres obowiązków

  • koordynacja procesów związanych ze sprzedażą masztów teleskopowych
  • współpraca z klientami oraz dostawcami w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień
  • monitorowanie postępów realizacji projektów oraz raportowanie wyników.
  • rozwiązywanie złożonych problemów technicznych i organizacyjnych w trakcie realizacji zamówienia
  • obsługa posprzedażowa klientów, udzielanie wsparcia technicznego
  • utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi.
  • udział w targach branżowych.
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu: budowa maszyn, mechanika, elektryka
  • minimum 10-letnie doświadczenie w obszarze budowy maszyn lub pokrewnej branży
  • biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)
  • umiejętność koordynacji projektów oraz pracy w zespole
  • zdolność do efektywnej komunikacji z inwestorami oraz dostawcami
  • wiedza techniczna w zakresie maszyn i urządzeń

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • pierwsza umowa na okres 6 miesięcy
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • specjalistyczne szkolenia
  • elastyczny czas pracy w godzinach od 7.45 do 17.30
  • nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zleconych zadań
  • dofinansowanie do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej
  • Administratorem danych osobowych jest SUNDOOR Tech Sp. z o.o. 41-506 Chorzów ul. Kurta Aldera 44, NIP: 6272456875.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SUNDOOR Tech Sp. z o.o. 41-506 Chorzów ul. Kurta Aldera 44, NIP: 6272456875 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)