• Dębowa Kłoda, lubelskie pow. parczewski

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Kania Sp. z o.o.

Firma KANIA Sp. z o.o.  jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie producentem podłoża pod uprawę pieczarek. Posiada trzy profesjonalne zakłady produkcyjne w województwach: śląskim (Piasek), opolskim (Pawłowiczki), lubelskim (Dębowa Kłoda). Dysponuje własnymi laboratoriami oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, zatrudnia łącznie do 500 pracowników.

Nasza historia i doświadczenie w branży sięgają 1967 roku. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, doskonałej znajomości specyfiki uprawy oraz sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych oferujemy produkty cenione przez Klientów na całym świecie. Nieustannie wprowadzamy nowe, lepsze technologie, aby ciągle zwiększać i udoskonalać naszą ofertę. Wciąż chętnie się uczymy i jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę oddziałów firmy
w zakresie sprzętu informatycznego oraz wsparcie techniczne użytkowników.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie sprzętu komputerowego, urządzeń mobilnych oraz wsparcie techniczne użytkowników,
  • administrowanie siecią komputerową,
  • rozwój i utrzymanie systemów informatycznych,
  • monitorowanie, diagnozowanie oraz rozwiazywanie problemów związanych ze sprzętem informatycznym i siecią komputerową,
  • montaż i konfiguracja urządzeń sieciowych oraz monitoringu wizyjnego

Wymagania

  • znajomość systemów operacyjnych oraz systemów klasy ERP,
  • dobra znajomość baz danych oraz języka PL/SQL,
  • umiejętność zarządzania sieciami komputerowymi LAN, VLAN, WiFi,
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe,
  • rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy oraz terminowość,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych do innych zakładów zlokalizowanych w Polsce,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • program opieki medycznej,
  • elastyczny czas pracy
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w firmie nastawionej na rozwój (dostęp do platformy szkoleniowej online oraz szkolenia zewnętrzne),
  • miłą atmosferę w gronie osób zaangażowanych.
  • Przystąpienie do procesu rekrutacji może wymagać podania danych osobowych i wyrażenia zgody na ich przetwarzanie. Niezbędne pouczenia wraz z procedurą dalszego postępowania zostaną wyświetlone po kliknięciu "Aplikuj".
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KAROL KANIA I SYNOWIE SP Z O O 43-211 Piasek ul. Studzienicka 52, NIP: 6381585761 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)