PRU MEGA-REM Sp. z o.o.

Asystent Biura Zarządu

  • Kraków, małopolskie

Asystent zarządu

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-USŁUGOWE
"MEGA-REM" SP. Z O.O.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie Prezesa Zarządu: Zapewnienie kompleksowego wsparcia administracyjnego i organizacyjnego dla Prezesa Zarządu w codziennej pracy oraz realizacji celów biznesowych.

  • Zarządzanie Kalendarzem i Organizacja Spotkań: Planowanie i koordynacja spotkań, konferencji, podróży służbowych oraz innych wydarzeń z udziałem Prezesa Zarządu.

  • Obsługa Korespondencji: Monitorowanie i odpowiadanie na korespondencję e-mailową oraz tradycyjną, zarządzanie dokumentacją i archiwizacja dokumentów.

  • Przygotowywanie Prezentacji i Raportów: Opracowywanie prezentacji, raportów, notatek oraz innych dokumentów na potrzeby Prezesa Zarządu.

  • Koordynacja Zadań: Współpraca z innymi działami firmy w celu koordynacji działań związanych z realizacją projektów i inicjatyw strategicznych.

  • Obsługa Gości: Zapewnienie profesjonalnej obsługi gości odwiedzających biuro oraz organizacja spotkań biznesowych.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem i priorytetami.

  • Silne umiejętności komunikacyjne oraz wysoki poziom dyskrecji i zaufania.

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu.

  • Dyspozycyjność.

  • Miła aparycja.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się Spółce.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.

  • Miłą i profesjonalną atmosferę w zespole.

  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Remontowo‑Usługowe MEGA-REM Sp. z o.o. 31-587 Kraków ul. Ciepłownicza 1, NIP: 6780025242. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Remontowo‑Usługowe MEGA-REM Sp. z o.o. 31-587 Kraków ul. Ciepłownicza 1, NIP: 6780025242 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)