FARM HEJŁA sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy (branża rolnicza)

  • Umowa o pracę
    6 000-7 000 zł netto / mies.
  • cała Polska, pomorskie pow. starogardzki

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Możliwa praca w delegacjach

„FARM” Hejła zajmuje się głównie importem duńskich warchlaków. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego staramy się, aby nasza oferta była atrakcyjna zarówno dla małych, jak i dużych hodowców. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom.

Udzielamy atrakcyjnej oferty kredytowania, szybkie terminy realizacji oraz pomoc w formalnościach z ARiMR. Szerokie grono dostawców pozwala na dobranie najlepszej dla Ciebie oferty.

Kilkanaście lat naszej działalności wytworzyło i utrwaliło nasze doświadczenie i profesjonalizm w sprzedaży warchlaka. Podstawowym kierunkiem z którego importujemy warchlaka, są wyspecjalizowane i sprawdzone w jakości farmy z Danii. Współpracujemy z nimi od wielu lat, a hodowane w nich warchlaki, dzięki ich wysokim parametrom są cenione w całej Europie. Naszym kontrahentom dzięki temu możemy zaoferować najwyższej jakości warchlaki w niewygórowanej cenie. Z każdym rokiem nasza oferta uzyskuje coraz większe zainteresowanie i zadowolenie naszych kontrahentów .

Tucznik jest naszym obszarem specjalizacji. Szybko i elastycznie reagujemy na Państwa potrzeby, dostosowując się do wymagań. Rozliczenie dostaw tuczników odbywa się na podstawie norm WBC (klasyfikacja SEUROP) oraz w oparciu o tzw. „żywą wagę”. Dbamy o przestrzeganie wszelkich wymaganych procedur prawnych dotyczących obrotu żywymi zwierzętami. Oferujemy pomoc w załatwianiu formalności związanych z ARiMR oraz ARR, zapewniając kompleksową obsługę.”

Zakres obowiązków

  • praca w całej Polsce
  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • monitorowanie działań konkurencji
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz raportów prac

Wymagania

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • silna motywacja do osiągania celów
  • dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań
  • kreatywność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • doskonała organizacja pracy
  • prawo jazdy kat B
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz dodatkowego doświadczenia
  • niezbędne narzędzia do pracy

  • Administratorem danych osobowych jest FARM HEJŁA sp. z o.o. 83-250 Skarszewy Młyńska 5, NIP: 5922295561. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FARM HEJŁA sp. z o.o. 83-250 Skarszewy Młyńska 5, NIP: 5922295561 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)