• Umowa o pracę
    4 500-5 500 zł netto / mies.
  • Bielsko-Biała, śląskie

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Oferujemy usługi w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych, odgromowych,  oraz innych niezbędnych w Państwa domach  instalacji teletechnicznych.  Dzięki  wieloletniemu doświadczeniu  i wykonaniu wielu inwestycji zarówno dla klientów indywidualnych jak  i dla  firm proponujemy  nowoczesne rozwiązania i zapewniamy najwyższą jakość usług .

Firma elektryczna z Bielska-Białej działająca od 16 lat, zatrudni elektryka , który ukończył szkołę elektryczną lub kierunek pokrewny. Preferowana osoba z doświadczeniem przy wykonywaniu podstawowych instalacji elektrycznych. Wymagane prawo jazdy kat B, punktualność, solidne podejście do pracy (konieczne wykonanie badań do pracy na wysokości powyżej 3m, które finansujemy na starcie), uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem. Zapewniamy pełne wyposażenie w narzędzia, odzież BHP, samochody służbowe. Wykonujemy instalacje elektryczne, odgromowe, teletechniczne, przemysłowe. Praca na terenie Bielska i okolic w godzinach 7.30 - 15.30. Szukamy osoby do pracy na stałe, na pełny etat. Umowa o pracę. Jeśli masz jakieś doświadczenie w tej branży, jesteś solidny, chcesz pracować w zgranym zespole i nauczyć się nowych rzeczy to zapraszamy do kontaktu.

Zakres obowiązków

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Montaż instalacji odgromowych

Wykonywanie instalacji teletechnicznych

Prowadzenie pojazdów do 3,5t

Wymagania

Prawo jazdy kat B

Punktualność

Uprawnienia SEP do 1kV mile widziane

Oferujemy

Stałe zatrudnienie na umowę o pracę

Kompleksowe badania lekarskie

Szkolenie BHP

Pełne wyposażenie w odzież w tym odzież antyelektrostatyczną

Wyposażenie w narzedzia osobiste

Pracę w zgranym zespole

  • Administratorem danych osobowych jest KOREKT Łukasz Dziendziel, Sławomir Zoń s.c. 43-300 Bielsko-Biała ul. Podgórze 8/3, NIP: 9372580286. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KOREKT Łukasz Dziendziel, Sławomir Zoń s.c. 43-300 Bielsko-Biała ul. Podgórze 8/3, NIP: 9372580286 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)