• Umowa o pracę
    4 000-6 000 zł netto / mies.
  • Kalisz, wielkopolskie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca od zaraz

Pomocnik Elektryk

O nas

Firma specjalizuje się w montażu oraz kompleksowej konserwacji urządzeń elektrycznych i klimatyzacyjnych. Kładziemy nacisk na jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Oferujemy kompleksowe usługi. Jesteśmy na rynku od 6 lat i nieustannie się rozwijamy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Nasze usługi obejmują:

  • Przeglądy

  • Pomiary elektryczne

  • Kompleksowy montaż instalacji elektrycznych głównie w przemyśle

  • Kompleksowy montaż instalacji detekcji P-poż, gazu, co2 i innych

  • Montaż oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych i  chłodniczych

Lokalizacja: praca w większości na miejscu, sporadycznie krótkie wyjazdy do pracy w delegacji

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pomocnik Elektryka

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji zgodnie z dokumentacją,

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych oraz usterek,

  • Montaż i naprawa urządzeń,

  • Konserwacja instalacji,

  • Wykonywanie tras kablowych.

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenia w pracy przynajmniej roczne,

  • Zaangażowania oraz chęci rozwoju,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Zdolność pracy na wysokości,

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP mile widziane,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjny system motywacyjny,

  • Profesjonalne szkolenia tematyczne.

  • Klauzula RODO
    ”Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Elektro-Klima Robert Stasiak.
    z siedzibą w Kaliszu przy ul. Wrocławskiej 54-57, adres e-mail:elektroklima.biuro1@gmail.com.
    ”Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia
    rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji,
    jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.”
    ”Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu
    rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony
    przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas
    rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w
    oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu,
    dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed
    sądami lub organami państwowymi.”
  • Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych
    ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy
    w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia
    udziału w rekrutacji.”
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji
    na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od
    zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu
    otrzymania od Ciebie aplikacji.”
    ”Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia,
    dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem
    rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu
    rekrutacji, w której brałeś udział.”
    ”W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod
    adresem e-mail rekrutacja@przykladowafirma.pl. Cofnięcie zgody
    pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego
    dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)