MrRecruit.Me

Magazynier

  • Holandia zagranica

Magazynier

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Stanowisko: Pracownik Magazynu

Lokalizacja: Holandia

Wynagrodzenie: 500 euro netto tygodniowo (w zależności od doświadczenia)

Korzyści: Pokój jednoosobowy, transport, BSN (numer ubezpieczenia społecznego), ubezpieczenie zdrowotne

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Pracownika Magazynu do naszego zespołu w Holandii. Pracownik Magazynu będzie odpowiedzialny za różne zadania związane z przyjmowaniem, kompletowaniem i wysyłką towarów w magazynie, dbając o dokładność i terminowość wykonywanych obowiązków.

Zakres obowiązków

Obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw towarów i dokładne sprawdzanie ich zgodności z dokumentacją.
  • Kompletowanie zamówień zgodnie z instrukcjami i standardami firmy.
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki, w tym pakowanie, etykietowanie i przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej.
  • Obsługa sprzętu magazynowego, takiego jak wózki widłowe, podnośniki itp.
  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie.
  • Współpraca z innymi pracownikami magazynu w celu realizacji celów operacyjnych.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe jako Pracownik Magazynu lub na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Umiejętność obsługi sprzętu magazynowego.
  • Zdolność do pracy w zespole i szybkiego uczenia się.
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

Korzyści:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie 500 euro netto tygodniowo.
  • Zapewniony pokój jednoosobowy.
  • Transport do miejsca pracy.
  • Pomoc w uzyskaniu numeru BSN (ubezpieczenie społeczne).
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany(a) tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

  • Administratorem danych osobowych jest MrRecruit.Me Melanendreef 286, 4614 GL Bergen op Zoom, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MrRecruit.Me 4611HC Bergen op Zoom Zuidezijde haven 39, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)