• Katowice, śląskie

Sprzedawca

Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b, staż/praktyka

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Kwiaciarnia w Krakowie

Dzień dobry,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą kwiaciarnią!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że jesteś zainteresowana/y pracą w zawodzie florysty.

Prosimy o przesłanie nam swojego CV oraz zdjęć prac florystycznych na adres email, który znajdziesz na stronie ogłoszenia .

Poszukujemy osoby, która ma pasję do tworzenia pięknych bukietów i dekoracji, a także do obsługi klienta.

Doświadczenie w zawodzie będzie dla nas bardzo ważne, dlatego prosimy o przesłanie nam swoich referencji oraz portfolio prac.

Jest dla nas ważne, aby nowy członek naszego zespołu miał umiejętności florystyczne oraz umiał obsługiwać klientów w sposób profesjonalny i uprzejmy.

Przykładowe obowiązki, które będziesz pełnić w naszej kwiaciarni to tworzenie bukietów z kwiatów ciętych, komponowanie kompozycji roślinnych, dbanie o ekspozycję oraz obsługę klienta. Liczymy na kreatywność i pomysłowość w tworzeniu nowych projektów florystycznych oraz na umiejętność pracy w zespole.

Po otrzymaniu Twojego CV oraz portfolio, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu spotkania rekrutacyjnego.

W naszej kwiaciarni stawiamy na profesjonalizm i wysoką jakość obsługi klienta, dlatego chcemy znaleźć osobę, która pasuje do naszej filozofii.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty pracy, to śmiało możesz się z nami skontaktować.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Liczymy na to, że wspólnie stworzymy wspaniałą kwiaciarnię, która będzie zachwycać swoimi pięknymi kompozycjami.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie kompozycji,
  • opieka nad roślinami,
  • sprzątanie,
  • wymiana wody,
  • dekorowanie wystaw
  • wykonywanie bukietów
  • wykonywanie stroików
  • dbanie o wizerunek kwiaciarni
  • przyjmowanie dostaw
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Wymagania

  • doświadczene w pracy w kwiaciarni
  • kurs florystyczny
  • szkoła florystczyna

Oferujemy

  • pracę zmianową
  • dobrany grafik do pracownika
  • stawkę godzinową
  • praca w wewnątrz pomieszczenia ( nie na zewnątrz)
  • ubezpieczenie ZUS
  • umowę dostosowaną do potrzeb pracownika ( cały etat lub jego część, umowa zlecenie, B2B)
  • Administratorem danych osobowych jest Radosław Zieliński LA FLOR 31-536 Kraków Podgórska 34, NIP: 6783150232. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Radosław Zieliński LA FLOR 31-536 Kraków Podgórska 34, NIP: 6783150232 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)