Vision Wear Marcin Sakiewicz

Grafik komputerowy - produkcja odzieży

  • Umowa o pracę
    3 500-4 500 zł netto / mies.
  • Zabrze, śląskie

Grafik

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Marka Vision Wear powstała w Zabrzu na Górnym Śląsku.

Jako producent spersonalizowanej odzieży sportowej dla każdego, stawiamy sobie za cel dostarczenie Ci produktów najwyższej jakości wyprodukowanych w Polsce. Każdą rzecz zadrukowujemy w całości, co oznacza, że przy tworzeniu projektów nic nas nie ograniczy (rozmieszczenie poszczególnych elementów, kolor/ liczba odcieni itd.). Nasza odzież pozwoli Ci na wyróżnienie się spośród ogólnodostępnych marek sportowych oraz efektywniejszy trening, który przedłoży się na lepsze wyniki. Vision Wear to wygoda przy jednoczesnym podkreśleniu Twojej niezależności i indywidualizmu w doborze strojów sportowych i nie tylko (moda lifestyle’owa). Najistotniejsza dla nas jest staranność wykonania niezależnie od wielkości zamówienia.

Odwiedź nas na: www.visionwearprodukcja.com  lub na stronie Facebook!

Zakres obowiązków

  • przenoszenie projektów na szablony
  • tworzenie grafik w oparciu o zdjęcia/grafiki stockowe
  • tworzenie grafik na potrzeby social media
  • przygotowanie grafik pod druk
  • opracowywanie grafik pod nadruki DTF
  • przygotowywanie wizualizacji projektów
  • współpraca z działem produkcji

Wymagania

  • Znajomość programów photoshop oraz illustrator
  • Samodzielność, systematyczność, skrupulatność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Doświadczenie w zakresie pracy z szablonami odzieżowymi
  • Komunikatywność i gotowość do podjęcia nowych wyzwań
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie wspólnych celów założonych przez firmę.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej

Mile widziane

  • portfolio
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę na pełen etat lub b2b
  • Możliwość realizacji własnych projektów
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności min. 3 500 zł/netto
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Vision Wear Marcin Sakiewicz 41-800 Zabrze Różańskiego 2a/7, NIP: 6482416646. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vision Wear Marcin Sakiewicz 41-800 Zabrze Różańskiego 2a/7, NIP: 6482416646 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)