Veolia Industry Polska

Technik Utrzymania Obiektu

  • Gliwice, śląskie

Elektroenergetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

W Veolii wierzymy, że z nami przyszłość ma sens. Dlaczego?

Z równym zaangażowaniem działamy na rzecz wszystkich naszych pracowników, klientów i ... naszej Planety! Mamy poczucie, że będąc częścią ekologicznej transformacji w Polsce, codziennie zmieniamy świat na lepszy.
Zależy nam, by każdy z nas mógł w pełni wykorzystać swój potencjał, czuł się ważny i szanowany.
Jesteśmy różni i to nas wyróżnia. Wierzymy że zespoły ludzi z różnych pokoleń. Uczymy się i inspirujemy nawzajem.
Jesteśmy odpowiedzialni, szanujemy ludzi, środowisko naturalne i różnorodność. Realizujemy innowacyjne projekty, solidaryzujemy się z kolegami i z firmą, jesteśmy zorientowani na klienta.
Jeśli te wartości są ważne dla Ciebie...zapraszamy do Veolia.

Veolia Industry Polska, to ponad 500 pracowników rozproszonych po całej Polsce fachowo wykonuje usługi energetyczne i multitechniczne w obiektach przemysłowych, biurowych, handlowych i logistyczno-magazynowych.

VEOLIA INDUSTRY POLSKA

specjalizująca się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych poszukuje kandydatów na stanowisko :

TECHNIK UTRZYMANIA OBIEKTU

Zakres obowiązków

  • Usuwanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Utrzymanie sprawności infrastruktury technicznej obiektu.
  • Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych (tj. klimatyzacja, wentylacja, elektryka, sanitarne, HVAC).
  • Obsługa codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej, drobne naprawy.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze instalacji oraz urządzeń budynkowych (mile widziana znajomość budowy).
  • Wykształcenie techniczne (średnie) lub zawodowe (dziedzina elektryka, hydraulika).
  • Uprawnienia SEP grupa 1.
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Pracę w wyjątkowej Spółce Veolii, działającej już od 25 lat na rynku Polski;
  • Przyjazne przyjęcie i klimat od samego początku;
  • Współpracę z Zespołem, który zawsze służy radą i pomocą, więc nauczymy Cię tego czego nie potrafisz;
  • Ciekawą pracę i ciągły rozwój. Lubimy inwestować w podnoszenie kompetencji naszych pracowników, dlatego oferujemy szereg szkoleń, w tym dofinansowanie w 80% do studiów (również podyplomowe);
  • Możliwość udziału w wewnętrznym rynku pracy w ramach Grupy Veolia;
  • Troskę o Twoje zdrowie i kondycję – opieka medyczna (w tym stomatolog), ubezpieczenie NNW oraz dopłata do karty sportowej;
  • Akcjonariat pracowniczy, który dofinansowywany jest przez pracodawcę;
  • Ty polecasz, My płacimy - program poleceń pracowniczych, możliwość uzyskania atrakcyjnej premii;
  • Benefity z ZFŚS: dofinansowanie do wypoczynku (również dla dziecka), wyprawka szkolna, karty pieniężne przed świętami, bilety do kina z okazji dnia dziecka i inne;
  • Elastyczny grafik pracy - uwzględniamy, to kiedy potrzebujesz wolne;
  • Możliwość zdobycia atrakcyjnych premii kwartalnych - to Ty o tym decydujesz;
  • Dodatkowy dzień wolny od pracy (14 sierpnia) Dzień Veoli.
  • Bony okazjonalne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dodatkowy urlop
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dostęp do innowacyjnej technologii
  • Karta MultiSport
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Możliwość zdobycia uprawnień
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy telefon
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • INFORMACJA DLA KANDYDATA/KANDYDATKI NA PRACOWNIKA

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (“RODO”) informujemy, że:

    Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawarte są szczególne kategorie danych*, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, Państwa CV zostanie usunięte.

    W przypadku wzięcia przez Państwa udziału w nieobowiązkowym i anonimowym:

    a) badaniu satysfakcji z procesu rekrutacyjnego, którego wyniki posłużą do poprawy doświadczeń kandydatów w przyszłości,

    b) badaniu preferencji kandydatów do pracy związanych z zatrudnieniem,

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.

    Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania i podejmowania zautomatyzowanych decyzji.

    Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji Państwa dane będą przechowywane przez 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.

    Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji.

    Państwa dane mogły zostać nam przekazane przez osoby trzecie. Państwa dane mogły zostać nam udostępnione przez osobę, której Państwo przekazali swoje dokumenty aplikacyjne (CV).

    Państwa dane przekazujemy podmiotom, z którymi współpracujemy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji. W przypadku pozytywnie zakończonej rekrutacji, Państwa dane w zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail, zostaną przekazane do aplikacji onboardingowej i będą przekazane do dostawcy tej aplikacji tj. Gamfi sp. z o.o.

    Mają Państwo prawo do:

    dostępu do treści swoich danych,

    sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych,

    przenoszenia danych,

    wniesienia sprzeciwu,

    cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Wycofanie zgody może nastąpić poprzez przesłanie informacji na adres inspektor.pl.vpol@veolia.com

    Ponadto, mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu ds. Ochrony Danych Osobowych w przypadku gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

    Dane osobowe mogą być transferowane do państw trzecich (poza Europejski Obszar Gospodarczy),

    w szczególności w związku z korzystaniem przez Veolia z globalnych rozwiązań IT. Dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, wobec których Komisja Europejska wydała decyzję o stwierdzeniu zapewnienia odpowiedniego stopnia ochrony. W wypadku państw trzecich, wobec których taka decyzja nie została wydana, transfer danych może być każdorazowo dokonywany z zachowaniem jednego z rozwiązań mających na celu zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczenia danych, o którym mowa w rozdziale V RODO. Informacje o zabezpieczeniach, o których mowa w zdaniu poprzedzającym można uzyskać kontaktując się z Inspektorem ochrony danych.

    Współadministratorami Państwa danych osobowych są:

    Spółka Grupy Veolia, do której Państwo aplikują,

    Veolia Energia Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02-566) przy ulicy Puławskiej 2.

    Jeśli wyrażą Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji, współadministratorami Państwa danych osobowych będą również następujące Spółki należące do Grupy Veolia:

    ● Veolia Energia Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 2,

    ● Veolia Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-016) przy ul. Energetycznej 3,

    ● Veolia Energia Warszawa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-591) przy ul. Batorego 2,

    ● Veolia term S.A. z siedzibą w Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 2,

    ● Veolia Energia Poznań S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-016) przy ul. Energetycznej 3,

    ● Veolia Energia Łódź S.A. z siedzibą w Łodzi (92-550) przy ul. J. Andrzejewskiej 5,

    ● Veolia Industry Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-696) przy Al. Solidarności 46,

    ● Veolia Północ sp. z o.o. z siedzibą w Świecie (86-105) przy ul. Ciepłej 9,

    ● Veolia Południe sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Zagórskiej 173,

    ● Veolia Wschód sp. z o.o. z siedzibą w Zamościu (22-400) przy ul. Hrubieszowskiej 173,

    ● Veolia Zachód sp. z o.o. z siedzibą w Wrocławiu (53-333) przy ul. Powstańców Śląskich 28/30,

    ● Veolia Szczytno sp. z o.o. z siedzibą w Szczytnie (12-100) przy ul. Solidarności 17,

    ● Fundacja Veolia Polska z siedzibą w Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 2,

    ● Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Opolskiej 51,

    ● Veolia EKOZEC Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-017) przy ul. Energetycznej 7A,

    ● Construction Development Center sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-017) przy ul. Energetycznej 7A,

    ● PEC Wągrowiec sp. z o.o. z siedzibą w Wągrowcu (62-100), przy ul. Jeżyka 52,

    ● Veolia Energy Contracting Poland sp. z o.o. z siedzibą Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 2,

    ● Veolia Mała Kogeneracja Warszawa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-591) przy ul. Stefana Batorego 2,

    ● Veolia Mała Kogeneracja Warszawa 1 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-591) przy ul. Stefana Batorego 2,

    ● Veolia Mała Kogeneracja 1 sp. z o.o. z siedzibą Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 2,

    ● Veolia Mała Kogeneracja 2 sp. z o.o. z siedzibą Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 2,

    ● Veolia Mała Kogeneracja 3 sp. z o.o. z siedzibą Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 2,

    ● Veolia Small CHP 1 sp. z o.o. z siedzibą Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 2,

    ● Veolia Small CHP 2 sp. z o.o. z siedzibą Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 2,

    ● Veolia ESCO Polska sp. z o.o. z siedzibą Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 2,

    ● Veolia Woda Polska sp. z o.o. z siedzibą Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 2.

    Zasadnicza treść umowy o współadministrowanie danych w Grupie Veolia w Polsce jest dostępna pod adresem https://www.veolia.pl/polityka-prywatnosci .

    Z Inspektorem ochrony danych osobowych w spółkach wymienionych powyżej mogą się Państwo kontaktować pod adresem: inspektor.pl.vpol@veolia.com

    * Szczególne kategorie danych zgodnie z art. 9 ust. 1 RODO to:

    pochodzenie rasowe lub etniczne,
    poglądy polityczne,
    przekonania religijne lub światopoglądowe,
    przynależność do związków zawodowych,
    dane genetyczne,
    dane biometryczne w celu jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej,
    dane dotyczące zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej tej osoby.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółki Grupy Veolia w Polsce (wymienione powyżej) moich danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.
  • INFORMACJA O ZASADACH ZGŁOSZEŃ WEWNĘTRZNYCH W ZAKRESIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI

    Zgodnie z art. 24 pkt 6 Ustawy o ochronie sygnalistów Veolia Energia Polska S.A. informuje, że procedura dotyczącą przyjmowania zgłoszeń o naruszeniach
    i nieprawidłowościach jest dostępna na stronie www.veolia.pl

    W Veolii w Polsce stosuje się jednolite zasady przyjmowania i rozpatrywania zgłoszeń. Każda ze spółek przyjęła zasady tożsame do reguł przyjętych w Veolia Energia Polska,
    a lokalne procedury są dostępne na stronach internetowych każdej ze spółek.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)