Wutkowski Sp. z o.o.

Specjalista ds. IT

  • Śliwice, kujawsko-pomorskie pow. tucholski

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT
  • Instalacja, konfiguracja, utrzymanie sprzętu komputerowego
  • Instalacja, serwis i kontrola oprogramowania komputerowego
  • Przydzielanie uprawnień, kontrola dostępów do danych i oprogramowania
  • Udział w projektach informatycznych firmy
  • Wdrażanie nowych aktualizacji oprogramowania, realizacja wymagań bezpieczeństwa systemów IT i sieci teleinformatycznych
  • Diagnostyka stanu urządzeń IT oraz usuwanie awarii
  • Bezpośredni kontakt z innymi pracownikami
  • Rozwój obecnej infrastruktury IT

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia we wsparciu lub utrzymaniu usług IT
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz pakietu Microsoft 365
  • Wiedza z zakresu sieci LAN/WLAN/VLAN/VPN/WAN
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Znajomość Active Directory
  • Podstawowa wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Umiejętność zarządzania czasem i zadaniami
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Umiejętność zarządzania urządzeniami typu UTM/Firewall
  • Znajomość technologii wirtualizacji i DNS, DHCP, SQL
  • Znajomość systemów KD, RCP, SSWiN, CCTV, BMS, VC
  • Znajomość systemów monitoringu infrastruktury IT np. Zabbix, Nagios, PRTG
  • Znajomość Exchange Online
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux
  • Znajomość języka skryptowego PowerShell

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Zniżki na produkty firmy
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Platforma do nauki języków
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy
  • Administratorem danych osobowych jest WUTKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 89-530 Śliwice ul. Szklanych Domów 1, NIP: 7831694865. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)