• Umowa zlecenie
    1 000-100 000 zł netto / mies.
  • Kontrakt B2B
    1 000-100 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Spedytor

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Spedytor

Szukasz pracy, w której możesz się rozwijać, zarabiać coraz więcej i codziennie zdobywać nowe umiejętności? Dołącz do naszego zespołu! Praca u nas to szansa na szybki rozwój i realne zarobki. Nie wymagamy doświadczenia, ważniejsze są dla nas Twoje chęci, samodzielność i otwartość na naukę.

Zakres obowiązków

- nadzorowanie realizacji zleceń transportowych

- kontakt z kontrahentami

- współtworzenie i realizowanie strategii rozwoju transportu

- analizowanie rynku usług transportowych

Wymagania

Czego oczekujemy?

Samodzielności i dobrej organizacji pracy
Chęci do nauki i rozwijania nowych umiejętności.

Umiejętności nawiązywania relacji z klientami i przewoźnikami.

Otwartości na wyzwania i gotowości do działania

Oferujemy

Co oferujemy?

Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością szybkiego wzrostu.

Pełne wsparcie na każdym etapie – od wdrożenia po rozwój zawodowy.

Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Dwa pierwsze miesiące w ramach okresu próbnego oferujemy wyłącznie prowizje od wypracowanego wyniku

Po okresie wdrożeniowym możliwość częściowej pracy zdalnej (hybrydowy model pracy).

Dlaczego warto do nas dołączyć? Praca u nas to nie tylko możliwość szybkiego rozwoju i większych zarobków, ale też świetna atmosfera i codzienne wyzwania. Wystarczy, że jesteś zaangażowany, gotowy do nauki i efektywnej pracy – resztę pokażemy Ci my!

  • Administratorem danych osobowych jest Kalimera Logistics 04-041 Warszawa Ostrobramska 101A, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kalimera Logistics 04-041 Warszawa Ostrobramska 101A, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)