TECH STEROWNIKI

Recepcjonistka – pracownik administracyjny

  • Wieprz, małopolskie pow. wadowicki

Recepcjonistka

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

TECH STEROWNIKI zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy producentem sterowników grzejnikowych, podłogowych, sterowników do instalacji, regulatorów pokojowych a także sterowników do kotłów na paliwa stałe, kominków oraz energii odnawialnej. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Recepcjonistka – pracownik administracyjny

Miejsce pracy: Wieprz k/Andrychowa

Zakres obowiązków

  • bieżąca organizacja pracy sekretariatu,
  • przygotowywanie i obsługa firmowych spotkań zewnętrznych i wewnętrznych,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • dbanie o kompleksowe zaopatrzenie biura,
  • organizacja i obsługa wyjazdów służbowych prawników,
  • prowadzenie oraz nadzór nad ogólnym kalendarzem spotkań,
  • bieżące prace biurowe związane z administracją,
  • rezerwacja hoteli, lotów, wynajem samochodów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office w szczególności Excel i Word,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, zdyscyplinowanie, systematyczność,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane prace,
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura osobista, reprezentatywność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność komunikacji i współpracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju oraz zdobywana nowych doświadczeń,
  • odpowiednie narzędzia pracy wspierające wykonywanie codziennych zadań
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Biała Droga 31, 34-122 Wieprz, NIP: 5512360632
  • Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Biała Droga 31, 34-122 Wieprz, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 26 dni)