Lyreco Polska S.A.

Przedstawiciel Handlowy

  • Legnica, dolnośląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Grupa Lyreco jest europejskim liderem i trzecim co do wielkości dystrybutorem produktów i usług związanych z miejscem pracy na świecie.

Od 1926 roku, jako prywatna firma, dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości w zakresie obsługi klienta, silnemu partnerstwu z renomowanymi dostawcami i wydajnej logistyce, Lyreco stale dostosowuje się do wciąż zmieniających się miejsc pracy,

Grupa Lyreco działa bezpośrednio w 25 krajach w Europie i Azji, a poprzez sieć dystrybucyjną swoich partnerów obejmuje 17 dodatkowych rynków na 4 kontynentach.

Zakres obowiązków

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych firm (MŚP) na dedykowanym terenie poprzez mapowanie, dotarcie do decydenta, badanie potrzeb, negocjacje warunków handlowych
  • Realizacja codziennych oraz tygodniowych aktywności (ilość spotkań z klientami, zadania specjalne)
  • Rozwój średniej wartości koszyka zakupowego oraz rozbudowa serwisu u aktywnego klienta poprzez rozszerzanie oferty produktowej
  • Reaktywacja klientów pasywnych
  • Raportowanie aktywności sprzedażowych w systemie

Wymagania

  • Realizacja celów jakościowych oraz ilościowych
  • Pracowitość oraz umiejętność organizowania pracy własnej
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Otwartość oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków
  • Chęć uczenia się i poszerzenia swojej wiedzy z zakresu produktów specjalistycznych – PPE/BHP (Środki Ochrony Indywidualnej), Chemia i Higiena Profesjonalna
  • Pozytywne nastawienie oraz poczucie humoru
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B jest atutem
  • Lubisz ludzi – to świetnie! Pracując u nas, codziennie będziesz spotykać nowe osoby, rozmawiać z nimi o korzyściach jakie daje współpraca z Lyreco
  • Aktywne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Realne szanse rozwoju - w 2023 roku awansowaliśmy wewnętrznie 30% pracowników w Sprzedaży
  • Zadaniowy czas pracy – Ty tu rządzisz!
  • Od razu umowa o pracę
  • Możliwość podniesienia swojego wynagrodzenia podstawowego o 20% w ciągu pierwszego roku pracy
  • Miesięczny oraz kwartalny system premiowy – kolejne kilka tysięcy złotych do pensji
  • Konkursy z nagrodami - wycieczki zagraniczne, bony i inne – dla Najlepszych!
  • Bezpłatna platforma do nauki języka angielskiego eTutor
  • Platforma Mindgram z dostępem do wparcia min. psychologicznego, rozwojowego, finansowego
  • Szkolenia dostosowane do potrzeb indywidualnych oraz biznesowych
  • Platforma Benefitowa - my wpłacamy Ci środki a Ty decydujesz – siłownia, bilety do kina czy voucher do Zalando
  • W razie choroby – umówisz się na wizytę w przychodni Medicover
  • Administratorem danych osobowych jest LYRECO POLSKA S A 05-806 Komorów ul. SOKOŁOWSKA 33, NIP: 5212711056. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LYRECO POLSKA S A 05-806 Komorów ul. SOKOŁOWSKA 33, NIP: 5212711056 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)