• Opolskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Produkujemy półosie – napędzamy przyszłość motoryzacji!

IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze.

Pasja w działaniu, zaangażowanie pracowników na całym świecie są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii.

Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na potrzeby naszych klientów.

Stawiamy na rozwój firmy oraz naszych pracowników. W tym roku uruchamiamy nowe projekty oraz nowe linie produkcyjne.

Jako IFA Group prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensleben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

Zakres obowiązków

  • Ładowanie części do maszyn
  • Przeprowadzanie kontroli wizualnej i kontroli zachowania wymiarów za pomocą urządzeń pomiarowych
  • Odrzucanie części wadliwych
  • Pakowanie detali w odpowiednie palety
  • Zapewnianie porządku i czystości
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: operatorami CNC, liderami, a także z działem jakości i utrzymania ruchu

Wymagania

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Dobra dyscyplina pracy oraz orientacja na jakość wykonywanych zadań
  • Nastawienie na pracę zespołową
  • Dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie
  • Otwartośćna nowe wyzwania i wysoka motywacja do pracy

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy z maszynami skrawającymi

Oferujemy

  • W IFA podzielisz się swoim doświadczeniem i zdobędziesz nowe
  • Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Będziesz mieć wpływ na efekty swojej pracy
  • Biorąc udział w szkoleniach zarówno w ramach Grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych,podniesiesz swoje kwalifikacje
  • dostęp do takich benefitów jak: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy lub dojazd do pracy (zgodnie z wewnętrznym regulaminem), atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem danych osobowych jest IFA POWERTRAIN POLSKA 47-143 Ujazd Europejska 8, NIP: 7561978847. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IFA POWERTRAIN POLSKA 47-143 Ujazd Europejska 8, NIP: 7561978847 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
  • Informujemy, iż IFA Powertrain Polska sp. z o.o. z siedzibą w Zimnej Wódce działa zgodnie z Wewnętrzną Procedurą Dokonywana Zgłoszeń Naruszeń Prawa i Podejmowania Działań Następczych dostępną elektronicznie, za pośrednictwem strony internetowej: https://s3.softgarden.de/mediaassets/customer/ifapowertrain/Procedura_Zg%C5%82osze%C5%84_Wewn%C4%99trznych.pdf
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)