KOL-SYSTEM

Ślusarz mechanik - warsztat lokomotyw

  • Umowa o pracę
    4 300-7 000 zł brutto / mies.
  • Sosnowiec, śląskie

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma KOL-SYSTEM S.J od 2008 zajmuje się naprawą oraz serwisem lokomotyw spalinowych i elektrycznych. .

Zakres obowiązków

  • Praca przy obsłudze i naprawach lokomotyw elektrycznych i spalinowych oraz wagonów kolejowych
  • Obsługa, naprawa i konserwacja mechanicznych części: dźwignie hamulcowe, zestawy kołowe
  • Wymiana wstawek hamulcowych
  • Uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych np. olejów i smarów
  • Prace ślusarskie: gwintowanie, cięcie, rozwiertywanie uszkodzonych śrub oraz sworzni
  • Praca przy wymianach: silników spalinowych, silników trakcyjnych, zestawach kołowych
  • Wykonywanie pomiarów przyrządami pomiarowymi m.in.: suwmiarki, mikrometry, grubościomierze ultradźwiękowe
  • Wykonywanie pomiarów układu biegowego lokomotyw
  • Praca przy naprawach silników diesla

Wymagania

  • Znajomość i umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji technicznej – mile widziane
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • wykształcenie techniczne, uprawnienia spawalnicze

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin (dla zainteresowanych możliwość podjęcia pracy na podstawie umowy zlecenia)
  • Praca w systemie dwuzmianowym 7-15 i 14-22
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Administratorem danych osobowych jest KoL-System Cieżak Spółka Jawna 41-208 Sosnowiec Wygoda 7G, NIP: 6322006247. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Dodana
Wygasa (za 26 dni)