• Kąty Wrocławskie, dolnośląskie pow. wrocławski

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Masz doświadczenie jako Lakiernik ? Świetnie się składa czekamy właśnie na Ciebie!

Wynagrodzenie nawet 6700 zł brutto na start + dodatki za dojazdy!

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie - tylko 15 minut od granicy Wrocławia (konieczny własny dojazd)

Zakres obowiązków

  • przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
  • lakierowanie elementów
  • wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów oraz pomiar grubości pokrywy lakierniczej
  • obsługa urządzeń lakierniczych

Wymagania

  • mile widziane doświadczenia w lakierowaniu.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • system 2 zmianowy
  • wynagrodzenie podstawowe 5500 zł brutto
  • po 3 miesiącach 5700 zł brutto
  • premia do 1200 zł brutto
  • dodatek za dojazdy 300-1240 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku -> wolne weekendy
  • pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma językowa, wczasy pod gruszą, bony na święta, ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)