Randstad Polska Sp. z o.o.

Młodszy specjalista ds. planowania materiałów

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. zakupów lub zaopatrzenia

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Analityczne myślenie jest Twoją mocną stroną? Potrafisz pracować z Excelem, a tabele przestawne i złożone funkcje nie są Ci obce? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie – nie czekaj, aplikuj!

Dołącz do globalnego lidera produkcji żywności i napojów! Szukamy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. planowania materiałów.

Zakres obowiązków

  • wsparcie w planowaniu dostaw materiałów pod produkcję
  • analizowanie stanów materiałowych i planów dostaw zgodnie z planem produkcyjnym
  • obsługa systemu planistycznego JDA oraz SAP
  • tworzenie raportów, uzupełnianie danych oraz wprowadzanie zleceń do systemu SAP
  • kontrola terminowości dostaw

Wymagania

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów, preferowany kierunek logistyka
  • dobrej znajomości programu MS Excel
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w piśmie
  • mile widziana znajomość programu SAP

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres kilku miesięcy w ramach wsparcia projektu
  • pracę w międzynarodowej organizacji w godzinach biurowych 8-16 lub 9-17 (wolne weekendy)
  • pracę w modelu hybrydowym, tylko 1 dzień w tygodniu praca z biura!
  • możliwość zdobycia i rozwoju kompetencji w zespole wykwalifikowanych Specjalistów
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)