BAGPAK Polska Sp. z o.o.

Operator procesów chemicznych

  • Stalowa Wola, podkarpackie pow. stalowowolski

Chemik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Jesteśmy jednym z czołowych producentów puszek napojowych w Europie środkowo-wschodniej. Produkujemy dla wiodących światowych marek. Nasze opakowania trafiają do ponad 50 krajów na świecie, na wszystkich kontynentach. Działamy w oparciu o światowe standardy jakości, naszym klientów zapewniamy najwyższy poziom realizacji zleceń.

Oferujemy stanowisko: Operator procesów chemicznych

Zakres obowiązków

  • Systematyczna kontrola procesów chemicznych w obszarze produkcji.
  • Pobór i przygotowywanie próbek oraz przeprowadzanie testów laboratoryjnych.
  • Obsługa urządzeń laboratoryjnych.
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją z prowadzonych czynności.
  • Nadzór nad pracą i obsługa automatycznych systemów myjących, zakładowej podczyszczalni ścieków, instalacji uzdatniania wody, systemów chłodziwa technologicznego.
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń w nadzorowanym obszarze.
  • Raportowanie i analizowanie wyników.
  • Pracę wg wewnętrznie określonych procedur i instrukcji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość podstawowych technik analitycznych
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • Znajomość zasad dobrej praktyki laboratoryjnej.
  • Znajomość programów MS Office.
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowości do pracy zmianowej (system 5 brygadowy)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wypłacane na czas wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy;
  • pracę pełną wyzwań w zespole, który wspiera się nawzajem;
  • szkolenia branżowe dzięki, którym masz możliwość dalszego rozwoju;
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Administratorem danych jest BAGPAK Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli 37-450, ul. Kwiatkowskiego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że firma BAGPAK Polska Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BAGPAK Polska Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BAGPAK Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)