DeLift Łukasz Czechowski

Ślusarz - monter - szlifierz

  • Umowa o pracę
    7 000-8 500 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy znaczącą firmą, która specjalizuje się przede wszystkim w obróbce oraz montażu wystroju kabin windowych i schodów ruchomych z blachy nierdzewnej, szkła oraz płyt fornirowanych i laminowanych. Współpracujemy z największymi firmami produkującymi windy i schody ruchome. Działamy na terenie Warszawy, sporadycznie poza Warszawą.

Poszukujemy ślusarzy, monterów, szlifierzy, którzy mają doświadczenie z obróbką stali lub z montażem elementów na budowie.
Szukamy osób solidnych, precyzyjnych, zaangażowanych oraz chętnych do wykonywania nowych zleceń.

Zakres obowiązków

    • obróbka stali nierdzewnej: szlifowanie, polerowanie
    • montaż lekkich konstrukcji stalowych oraz szklanych na budynkach na terenie Warszawy
    • przygotowywanie detali pod montaż
    • prace warsztatowe – wiercenie, szlifowanie, cięcie itp.
    • rozładunek i załadunek towarów i narzędzi
    • dbałość o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy
    • odbiór towarów na terenie Warszawy

Wymagania

    • Solidność. Liczy się dla nas precyzja, dokładność i profesjonalne wykonanie
    • Odpowiedzialność
    • Znajomość podstawowych urządzeń tj. wiertarka, szlifierka, piła taśmowa
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i obsługi przyrządów pomiarowych
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane:
    • Komunikatywność
    • Umiejętność jazdy wózkiem widłowym
    • Wykształcenie lub doświadczenie jako ślusarz
    • Umiejętność prowadzenia busa

Oferujemy

zapewniamy niezbędne ubrania robocze, środki ochronne, szkolenia BHP, kawę, herbatę, wodę

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DeLift Łukasz Czechowski 01-940 Warszawa Palisadowa 59, NIP: 6581870265 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)