Nowoczesne Centrum Stomatologii SYPIEŃ sp. z o.o.

Asystent stomatologiczny/ higienistka stomatologiczna

  • Bielsko-Biała, śląskie

Asystent stomatologiczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Nowoczesne Centrum Stomatologii SYPIEŃ sp. z o.o. to jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Bielsku-Białej, oferująca szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie.

Stomatologia Sypień to tradycja, rodzinna atmosfera, to zgrany zespół wykwalifikowanych specjalistów z ogromnych zamiłowaniem do stomatologii - nasza praca to nasza pasja. Centrum funkcjonuje w myśl zasady, że najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta.

Dynamicznie rozwijająca się klinika stomatologiczna, oferująca kompleksową opiekę nad pacjentami, poszukuje osoby na stanowisko asystentki i higienistki stomatologicznej.

Jeśli jesteś osobą pełną energii, lubisz pracę z ludźmi i szukasz stabilnego zatrudnienia w profesjonalnym zespole, zapraszamy do aplikowania! Zmień prace na lepszą !

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w nowoczesnym środowisku stomatologicznym! Czekamy na Ciebie!

Umów się na spotkanie.

Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Aplikacje proszę składać mailowo na adres: natalia.ryszka@sypien.pl

Zakres obowiązków

  • Wspieranie lekarza stomatologa podczas zabiegów i procedur medycznych.
  • Przygotowywanie stanowiska pracy oraz narzędzi stomatologicznych zgodnie z zasadami aseptyki i antyseptyki.
  • Opieka nad pacjentem implantologicznym i protetycznym.
  • Samodzielna praca z pacjentem.
  • Współpraca z technikami.
  • Bieżące prace związane z funkcjonowaniem gabinetu i sterylizacji, dbałość o higienę i porządek w gabinecie, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi.
  • Budowanie pozytywnych relacji z pacjentami, zapewnianie im komfortu oraz profesjonalnej opieki na każdym etapie wizyty.

Wymagania

Ø Wykształcenie kierunkowe.

Ø Mile widziane doświadczenie na stanowisku asytstentki stomatologicznej lub higienistki stomatologicznej.

Ø Umiejętność pracy w zespole.

Ø Wysoka kultura osobista.

Ø Dokładność, rzetelność i dbałość o szczegóły.

Ø Empatia i chęć niesienia pomocy pacjentom.

Ø Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na pełnym wymierze czasu pracy.

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach.

• Pracę w przyjaznym, zgranym zespole profesjonalistów, gotowych do dzielenia się wiedzą.

  • Administratorem danych osobowych jest Nowoczesne Centrum Stomatologii Sypień Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 43-300 Bielsko-Biała ul. Piastowska 67a, NIP: 5472100071. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nowoczesne Centrum Stomatologii Sypień Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 43-300 Bielsko-Biała ul. Piastowska 67a, NIP: 5472100071 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)