GFS Poland  Sp. z o.o.

Technolog ds. Jakości

  • Bielsko-Biała, śląskie

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

GFS Poland jest producentem żywności bezglutenowej pod międzynarodową marką Incola od 2011 r. Marka Incola stała się liderem smaku według polskich konsumentów.

Zakres obowiązków

  • Dbanie o jakość i bezpieczeństwo produktu
  • Kontrola surowców oraz wyrobów gotowych
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją jakościową
  • Tworzenie specyfikacji produktowych
  • Kontrola etykiet pod względem jakości oraz zgodności z obowiązującymi przepisami
  • Śledzenie obowiązujących przepisów, norm
  • Rozpatrywanie i analiza reklamacji
  • Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu bezpieczeństwa żywności
  • Wykonywanie prostych analiz laboratoryjnych

Wymagania

  • Praktyczna znajomość zasad systemów jakościowych HACCP, IFS
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe w kierunku Technologia żywności lub pokrewne
  • Znajomość pakietu biurowego MS Office
  • Samodzielność, kreatywność w działaniu, skrupulatność, umiejętność współpracy z innymi działami
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    GFS Poland Sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , Ul. Komorowicka 110, REGON: 365629258, NIP: 9542769813, NIP: 9542769813
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:GFS Poland Sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , Ul. Komorowicka 110, REGON: 365629258, NIP: 9542769813, NIP: 9542769813zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)