Jobbkretser AS

Pracownik produkcji

  • Umowa o pracę
    11 500-13 500 zł netto / mies.
  • Płock, mazowieckie

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca dla spawaczy 136/138 na stoczni na hali w Norwegii. Jest to produkcja modułów platformy wiertniczej.
Oprócz spawaczy 136/138 poszukujemy rownież:
Platefitterow - cięcie palnikiem oraz szczepianie blach

Elektryków

Zakres obowiązków

Spawanie przygotowanych elementów (blach)

Spawanie modułów platformy wiertniczej

Wymagania

-Doświadczenie w spawaniu blach o grubości 20-80mm

-Umiejętność spawania wielościegowego

-Umiejętność spawania pionów z dołu do góry wielościegowo

-Wymagany certyfikat 136/138 hl-045 (można wyrobić po zdaniu próbek)

Przed przystąpieniem do pracy trzeba zdać site-test, próbki spawalnicze.

Nasza firma organizuje site-testy w Gdyni oraz w Płocku, po zebraniu grupy chętnych. (Co tydzień bądź dwa tygodnie).

Oferujemy

Praca w rotacji: 2 tygodnie pracy, 3 tygodnie wolnego

Praca 12 godzin dziennie: 168-171h w dwa tygodnie

Stawka: 270nok brutto na godzinę, podczas zmiany nocnej 310nok.

Około 12 tysięcy zł netto za rotację, 13,5 tysięcy za zmianę nocną.

Pracodawca zapewnia i opłaca:

-Bilety lotnicze: bezpośrednie loty z Gdańska lub Krakowa, ewentualnie lot z przesiadkami z Warszawy.

-Transport: na terenie Norwegii, z lotniska na stocznię i ze stoczni na lotnisko.

-Zakwaterowanie: pokoje jednoosobowe z łazienką w campach zbudowanych przy stoczni.

-Wyżywienie: pełne wyżywienie dzienne od śniadania do kolacji na stołowkach z dużym wachlarzem dań do wyboru i preferencji dietetycznych.

-Wyposażenie: firma zapewnia kombinezony, kaski, okulary, rękawice, buty, wkładki do butów, torby na ubrania robocze, kurtki zimowe i kurtki deszczowe. Wszystkie narzędzia i dodatkowe wyposażenie do pracy są dostępne do pobrania w narzędziowni.

-Pomoc w wyrobieniu D-number, jeśli ktoś wcześniej nie pracował w Norwegii i nie ma numeru podatkowego.

-Znajomość języka Angielskiego bądź Norweskiego nie jest koniecznością

Do wypłat w ciągu roku można doliczyć pieniądze wakacyjne wypłacane co roku w czerwcu (około 15 tysięcy zł netto za pełny przepracowany rok)

Zwrot podatku (oczywiście kwota określonego podatku jest ustalana indywidualnie jednak często jest to zwrot bliski jednej wypłacie)

  • Administratorem danych osobowych jest Jobbkretser AS 5179 Godvik Alvøveien 130, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobbkretser AS 5179 Godvik Alvøveien 130, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)