Specjalista ds rozliczeń/księgowości

  • Komorniki, dolnośląskie pow. legnicki

Młodszy księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

    • Wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych,
    • Weryfikacja, dekretacja i ewidencja dokumentów księgowych
    • Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego,
    • Udział w procesie zamknięcia miesiąca/roku,
    • Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
    • Przygotowywanie dokumentów do rozliczeń z urzędami,
    • Pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
    • Prawidłowa archiwizacja dokumentów,
    • Dbałość o należyty obieg dokumentacji w firmie
    • Kontakt z klientami (telefoniczny)
    • Raportowanie efektów pracy
    • Inne bieżące zadania związane ze specyfiką działalności firmy

Wymagania

              • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
              • Umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole
              • Bardzo dobra organizacja pracy
              • Dokładność i pracowitość
              • Entuzjazm i zaangażowanie
              • Komunikatywność
              • Doświadczenie na podobnym stanowisku

        Oferujemy

        • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17
        • Dodatkowe ubezpieczenie
        • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji
        • Dofinansowanie zajęć sportowych
        • Brak dress code’u
        • Spotkania itnegracyjne
        • Administratorem danych osobowych jest Poleasingowe.pl Sp. z o.o. 55-300 Komorniki Lipowa 2, NIP: 8942976550. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

        • Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i jesteś zainteresowana/y ofertą pracy – zadzwoń lub prześlij swoje CV z zamieszczoną klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Poleasingowe.pl Sp. z o.o.”

        Dodana
        Wygasa (za 1 miesiąc)