Pracownik biurowy

  • Radwanice, dolnośląskie pow. polkowicki

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Wójt Gminy Radwanice ogłasza nabór na stanowisko administracyjne w Urzędzie Gminy Radwanice

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie wymaganych dokumentów na adres Urzędu Gminy w Radwanicach, ul. Przemysłowa 17, 59-160 Radwanice osobiści lub drogą pocztową do dnia 6.11.2024 r. do godz. 15:00 (decyduje data wpływu), z dopiskiem:

„Nabór na pomoc administracyjną”

Dodatkowe informacje pod nr tel. 76 831 14 78

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu Gminy po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o wynikach naboru zostanie udzielona telefonicznie.

Po przeprowadzonym naborze odbiór dokumentów aplikacyjnych przez osoby składające oferty będzie możliwy osobiście w godzinach pracy urzędu. Dokumenty należy odebrać w ciągu miesiąca od daty zakończenia naboru. Po upływie tego terminie dokumenty ulegną zniszczeniu.

Zakres obowiązków

- obsługa sekretariatu Wójta Gminy,

- łączenie rozmów telefonicznych,

- obsługa kalendarza Wójta Gminy,

- obsługa systemu elektronicznego obiegu dokumentów,

- przyjmowanie korespondencji,

- wysyłanie korespondencji,

- pomoc w codziennych pracach na stanowiskach urzędniczych,

- obsługa mieszkańców,

- pomoc w sporządzaniu pism urzędowych,

- tworzenie analiz i prezentacji multimedialnych (mile widziane doświadczenie w obsłudze partnerów biznesowych),

- adresowanie korespondencji,

- archiwizowanie dokumentów,

- obsługa urządzeń biurowych,

- pomoc przy organizacji imprez gminnych.

Wymagania

- wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe lub osoba w trakcie studiów)

- prawo jazdy kat. B,

- znajomość programów komputerowych word i exel,

- rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,

- zapał do pracy i chęć uczenia się nowych rzeczy,

- umiejętność pracy w zespole,

- dyspozycyjność,

- wysoka kultura osobista,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- miłe usposobienie.

Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny,

- CV,

- dokumenty potwierdzające wykształcenie, staż pracy, umiejętności i doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

- wewnętrzne szkolenia i instruktaże stanowiskowe,

- pracę od pn. do pt. w godz. od 7:30 do 15:30 (w środy od 8:00 do 16:00),

- możliwość zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń,

- dobrą atmosferę.

  • Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Urząd Gminy Radwanice, ul. Przemysłowa 17 59-160 Radwanice, za którego czynności z zakresu prawa pracy dokonuje Wójt. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować poprzez adres e-mail iod@drmendyk.pl lub listownie na adres siedziby administratora. Dane osobowe (oraz dane do kontaktu - o ile zostaną podane) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Podstawą do przetwarzania danych jest art. 6 ust 1 lit. c) RODO (obowiązek prawny). Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres naboru. Okres przetwarzania będzie przedłużony o czas niezbędny do ewentualnego ustalenia, obrony lub dochodzenia roszczeń. Po tym okresie dane będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Urząd Gminy w Radwanicach. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Organ ten będzie właściwy do rozpatrzenia skargi z tym, że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Radwanice GV 59-160 Radwanice Przemysłowa 17, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodana
Wygasa (za 27 dni)