ANMAR

Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. zakupów - branża medyczna

  • Tychy, śląskie

Specjalista ds. zakupów lub zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy dystrybutorem sprzętu medycznego jednorazowego oraz wielorazowego użytku, nici chirurgicznych, siatek chirurgicznych, środków do dezynfekcji, rękawic medycznych i diagnostycznych. Od wielu lat dostarczamy wyroby medyczne dla szpitali publicznych oraz niepublicznych, klinik medycznych, przychodni specjalistycznych i gabinetów lekarskich. Sukces i obecną pozycję na rynku zawdzięczamy wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz szerokiej ofercie sprzętu medycznego najwyższej jakości, gwarantującego bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego.

Zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii zakupowej;
  • Prowadzenie prawidłowego procesu zamawiania oraz zakupu produktów;
  • Określenie, analizowanie, bieżące monitorowanie stanów magazynowych oraz zapotrzebowania;
  • Utrzymywanie stocku na optymalnym poziomie;
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami;
  • Budowanie trwałych relacji z dostawcami;
  • Optymalizacja kosztów poprzez inicjowanie i prowadzenie działań zmierzających do ich redukcji;
  • Analiza rynku dostawców;
  • Monitoring cen;
  • Współpraca ze wszystkimi działami w celu identyfikacji potrzeb zakupowych;
  • Analiza produktów pod kątem cenowym, w oparciu o dane systemowe oraz analizę konkurencji;
  • Przygotowywanie raportów dotyczących rentowności;
  • Koordynacja działań operacyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętność strategicznego myślenia;
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków biznesowych;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Umiejętność myślenia perspektywicznego;
  • Zdolności komunikacyjne;
  • Skrupulatność, sumienność;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Inicjatywy w działaniu
  • Pozytywne nastawianie
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów
  • Doświadczenie w pracy na dużej liczbie SKU;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami;

Warunek Konieczny

  • Doświadczenie w branży medycznej, najlepiej w Dziale Zakupów/Zaopatrzenia (hurtowania medyczna, placówka medyczna);
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Poziom obsługi Ms Office w tym Excel na poziomie zaawansowanym

Oferujemy

  • Możliwość pracy w firmie, która stawia na rozwój swoich Pracowników;
  • Wynagrodzenie, które odzwierciedla Twoje umiejętności i doświadczenie;
  • Wsparcie przy wdrożeniu w nowe obowiązki;
  • Możliwość skorzystania z pakietu sportowego z dofinansowaniem;
  • Możliwość zgłoszenia do ubezpieczenia na życie;
  • Dołączając do nas staniesz się częścią dynamicznego, ambitnego i wspierającego Zespołu, który działa w atmosferze wzajemnego zaufania i osiąga wspólne cele.
  • Administratorem danych osobowych jest ANMAR SP. Z O. O. SP. K. 43-100 Tychy Strefowa 22, NIP: 6462538085. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANMAR SP. Z O. O. SP. K. 43-100 Tychy Strefowa 22, NIP: 6462538085 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)