DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY

P.W. Structum Sp. z o.o.
  • Lublin, lubelskie

Inżynier

Umowa o pracę

Structum Sp. z o.o. jest internetową firmą technologiczną obecną na rynku już od 25 lat. Zarządzamy grupą branżowych portali internetowych. Dystrybuujemy produkty i rozwiązania technologiczne dla budownictwa i przemysłu. Naszymi odbiorcami są firmy wykonawcze i instytucje zarządzające infrastrukturą techniczną.

Do rozwoju jednego z naszych portali TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.COM, oferującego nowoczesne produkty i rozwiązania techniczne dla budownictwa, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy

praca w formie zatrudnienia na umowę o pracę na zastępstwo

Miejsce i rodzaj pracy

Lublin - praca w biurze

Cele i zadania

realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych,
doradztwo oraz kompleksowa obsługa sprzedaży materiałów budowlanych,
skuteczne i aktywne pozyskiwanie klientów, dostawców i produktów,
utrzymanie i rozwój relacji z klientami,
przygotowywanie poradników technicznych,
aktualizacja katalogu produktów.

Oczekiwania

wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
zainteresowania i kompetencje związane z branżą budowlaną,
łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
umiejętność budowania relacji biznesowych,
umiejętność posługiwania się komputerem i korzystania z Internetu,
sumienność i dokładność.

Mile widziane

doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
doświadczenie w obsłudze klienta,
zainteresowania marketingowe,
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu średnim,
poczucie humoru.

Oferujemy

ciekawą pracę stacjonarną w biurze w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
motywacyjny system wynagrodzeń,
szkolenia produktowe,
zatrudnienie na zasadach umowy o pracę.

Rekrutacja i zgłoszenia

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać mailem na adres: @ (w tytule maila prosimy dopisać: "rekrutacja technologie budowlane" albo TUTAJ.
Adres do korespondencji: Structum Sp. z o.o. Niepodległości 30/59, 20-246 Lublin, Poland
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)