LEDtechnics

Pracownik magazynu - pakowanie paczek

  • Grodziec, śląskie pow. bielski

Magazynier

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą oświetlenia LED cenionej marki LEDtechnics. Podstawową misją naszej firmy jest oferowanie wysokiej jakości oświetlenia w jak najlepszej cenie. U podstaw naszej działalności znajdują się takie wartości, jak: profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, terminowość oraz szeroki wybór produktów. Stawiamy na solidność i najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Poszukujey osoby do pracy na stanowisku Magazyniera w sklepie internetowym w Grodźcu Śląskim

Zakres obowiązków

  • Kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki.

  • Rozpakowanie i rozmieszczenie artykułów na regałach.

  • Dbanie o porządek na magazynie

  • Proste prace magazynowe

Wymagania

  • Dokładność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

Oferujemy

  • Miejsce pracy: Grodziec Śląski.
  • System wynagrodzeń: stała podstawa + premia.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę - pełny etat / umowę zlecenie.
  • Dni pracy: (poniedziałek - piątek 1 zmiana), sobota, 1-2 soboty w miesiącu, do ustalenia.

  • Dodatkowe świadczenia: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, zniżki na firmowe produkty.

  • Administratorem danych osobowych jest IRM sp. j. M. Olczykowski i G. Gruisen 43-300 Bielsko-Biała 3 maja 25, NIP: 5472135885. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych
    do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)