Nowy DrewHome Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Nowy DrewHome sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Nowy DrewHome Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Nowy DrewHome Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nowy DrewHome Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Nowy DrewHome Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Nowy DrewHome Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca klienta ds. budowy domu

    • 7 000-12 000 zł / mies.
    • Bielsko-Biała
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa klientów w zakresie procesu budowy domu

      • Poszukiwanie klientów

      • Bieżący monitoring rynku nieruchomości ( budowy domu) i otoczenia konkurencyjnego.

      • Informowanie klientów o aktualnej ofercie

      • Systematyczna praca z bazą klientów firmy

      • Przygotowywanie raportów

      • Umawianie i koordynowanie planu spotkań z klientami

      Wymagania

      • Gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju
      • Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji

      • Bardzo dobrej organizacji pracy i energii w działaniu

      • Umiejętności słuchania

      • Determinacji w realizacji celów i pracowitości

      • Przedsiębiorczości, kreatywności, zaangażowania.

      Doświadczenie w sprzedaży lub bezpośredniej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

      Mile widziana znajomość budownictwa.

      Oferujemy

      • kompleksowe wdrożenie i naukę od podstaw

      • sprawdzone, praktyczne know-how

      • komfortowe miejsce pracy

      • laptop, telefon

      • wysokie stawki prowizyjne

      • miła atmosferę :)

Pracodawcy w Bielsku-Białej